امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20)

(27-01-2013، 18:10)yeshim2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2013، 18:07)liliana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2013، 18:06)yeshim2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2013، 18:03)liliana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2013، 18:01)yeshim2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیمیا تا ساعت5اینجا بودی؟؟؟؟:297::297::297::297:

سلام لیلیانا جون خوبی؟؟

خوبم مرسی.تو خوبی؟

خوبم چه خبر؟؟
هیچی.چه خبر؟

سلامتی کارنامتو گرفتی؟؟

اره تو چی؟
ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪﻩ

ﺁﺩﻡ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﻩ

ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺪﻭﻡ

ﺷﮑﻠﮏ ﻫﺎﯼ ﯾﺎﻫﻮ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﻫﻢ

ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﺶ ﻧﺒﺎﺷﻪ.......
 سپاس شده توسط nazanin_nr
آگهی
Thumbs Up 
(27-01-2013، 18:10)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواد گریه کنم ..

اخ گفتی
مــ ـآهـآ پشتـ اونایــے کـﮧ پـُشتموלּ حرفـ میزنـלּ حرفـ نمیـزَـنیـم
 چوלּ کـﮧ خیلــے جلوییـم ازـشوלּ ((:

گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20) 135
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، nazanin_nr
(27-01-2013، 18:10)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواد گریه کنم ..

منم..
(27-01-2013، 18:10)ali7500 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دست بزنید به افتخارم
یک ماه نرفتم مدرسه معدلم شد 15

خجالت نمیکشی؟؟
چند تا تژدید اوردی؟؟
گوله برفا میرقصن
حاال منو نپرسین
چیزی منو گرم نمیکنه نه شومینه نه کرسی
حال من خوب نمیشه نه باالکل نه قرصی
هی شل کن سفت کن بینمون این طوریشو نخواستیم
ماکه دیگه دادیم رفت تورو حالا هی بحث بکن
گیج رو الکل شیکونیم هر پل و

سپاس شده توسط FrOzen あHeArt

دلم میخواد گریه کنم ..

راحت باش عزیزم
(27-01-2013، 18:10)ali7500 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دست بزنید به افتخارم
یک ماه نرفتم مدرسه معدلم شد 15

زحمت کشیدی.................من خودمو میکشم اگه بشم 18..............Dodgy
مگه چندمی.................Huh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وا همه میخوان گریه کن پس منم همراه شما گریه می کنم
crying
crying
crying
cryingcrying
crying
راستب بچه های گلم الان خداحافظی کنم تا پنج شنبه میخوایم بریم کیشBig GrinBig GrinBig Grin

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط black devil ، FrOzen あHeArt ، nazanin_nr
(27-01-2013، 18:12)liliana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2013، 18:10)yeshim2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2013، 18:07)liliana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2013، 18:06)yeshim2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2013، 18:03)liliana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبم مرسی.تو خوبی؟

خوبم چه خبر؟؟
هیچی.چه خبر؟

سلامتی کارنامتو گرفتی؟؟

اره تو چی؟

گرفتم معدلت چند شد؟؟
گوله برفا میرقصن
حاال منو نپرسین
چیزی منو گرم نمیکنه نه شومینه نه کرسی
حال من خوب نمیشه نه باالکل نه قرصی
هی شل کن سفت کن بینمون این طوریشو نخواستیم
ماکه دیگه دادیم رفت تورو حالا هی بحث بکن
گیج رو الکل شیکونیم هر پل و

سپاس شده توسط FrOzen あHeArt
منم حاجی سلامانی اگه بفهمه منو می گشه
قلبم می زنه بوم بوم

آهنگ غمگین

سپاس شده توسط nazanin_nr ، FrOzen あHeArt
خیلــــــی سختــه کسی که دوسش داری بشینه با دوستاش درباره یه دخترنایس حرف بزنه ..
 سپاس شده توسط melodi+ ، nazanin_nr ، ali7500 ، FrOzen あHeArt ، MissLone

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان