امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27)

(22-05-2013، 18:09)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:07)R.t.R.d نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:06)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:05)R.t.R.d نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:03)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من؟!

فراموشی داری سپر؟!

منشورم مستر نی بلکه:

محمد رضا صیدی زاده منظورم بود افتاد؟!

تو فب عضوی؟؟

باووووو!

KinG emO

Big Grin

ExclamationExclamation

راستی سپر این پسره هس devil boy میشناسیش؟!

چجور پسریه؟!

سپر کیه؟
من امیرم!
دریای غم:مادر
آگهی
خخخ تفیدم به این نایفرای آشغال کصافتا همشون CFG دارن :|
 سپاس شده توسط R.t.R.d
(22-05-2013، 18:10)R.t.R.d نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:08)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:07)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آواتارم به تو مربوط نیس یآرو !:-|
چرا کسیو جز محمدرضا نمیشناسم؟!

من؟!

منظورت منم؟!

والا من تورو میشناسم ولی فکر نمکردم تو هم منو بشناسی!

بچم ذوق کرد!
والا:|
اعتماد به سقف=)

دِهِ

باز پروندی!
Dodgy
(22-05-2013، 18:10)arbab1376 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:09)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر مادرم....

سلام دخترم :4chs:25r3025r3025r3025r30

مامان من تو نیسی.....بعدشم من پسر سیـــــاوش...
ای بابا!!!
Dodgy
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

خو بزار یه موضوع جدید واکنم
ببینم کسی هست به من بگه اینجا باید چیکار کنن
من خیلیییییییییییییی گیج شدم Big Grin

Student In
Isfahan University Of Medical Sciences
(22-05-2013، 18:11)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:10)R.t.R.d نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:08)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:07)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من؟!

منظورت منم؟!

بچم ذوق کرد!
اعتماد به سقف=)

دِهِ

باز پروندی!

حال میده:|Smile
دریای غم:مادر

(22-05-2013، 18:09)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:07)R.t.R.d نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:06)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:05)R.t.R.d نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو فب عضوی؟؟

باووووو!

KinG emO

Big Grin

ExclamationExclamation

راستی سپر این پسره هس devil boy میشناسیش؟!

چجور پسریه؟!

سپر کیه؟
من امیرم!

اها!

انگار خودمم قاط زدم!

ببخشید!

Big Grin
 سپاس شده توسط R.t.R.d
(22-05-2013، 18:12)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
(22-05-2013، 18:10)arbab1376 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:09)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر مادرم....

سلام دخترم :4chs:25r3025r3025r3025r30

مامان من تو نیسی.....بعدشم من پسر سیـــــاوش...
ای بابا!!!
Dodgy

حالا جوش نیا ببخشید :cool:

Student In
Isfahan University Of Medical Sciences
سلام سیاوش پسره گلم!
سلآم نازی ..
یارو اعصاب ندارم آسفالتت میکنم واسه من عصبی نشو ! :O
ممد رضا خوفیییی؟!
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
(22-05-2013، 18:12)R.t.R.d نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 18:11)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من؟!

منظورت منم؟!

بچم ذوق کرد!
اعتماد به سقف=)

دِهِ

باز پروندی!

حال میده:|Smile

:|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان