امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27)

(22-05-2013، 20:05)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 20:03)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 20:01)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 19:58)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه :|
نا محدود نی نتم :|
512 گرفتم نا محدود نداشت :|
256 دارم سرعت دانلودم 10 کیلوبایت در ثانیست O_O

خخخخ

من 128 دارم
سرعت دانلودم از 40 پایین تر نمیاد!

تازه 10 به بعد میره تا 70,80!
کار خدا Idea

بچه کجایی؟!
آگهی
(22-05-2013، 20:05)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیتیس خانوم من شما رو میشناسم؟ اکاربر نو نیستید. روشن هست که خیلی وقته این جایید ولی من زیاد اشناییت ندارم با شما انگاری.

تیز هوشان؟ کارت در اومدهBig Grin من که رفتم نمونه دولتی دارن پوستمون رو می کنن ببین چه بلایی سر تو بیادBig Grin
ستارس :|
فک کنم این بود
:|
setare82

دخدرم :|
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27) 379
(22-05-2013، 20:05)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

black devil، black dragon، Farzam31، m.r.s، maryam.ekh، melodi+، R.t.R.d، Shawty Girl، {~Rz2v~}، فرید_رومل، ♥♥♥ رومینا ♥♥♥ :|
یعنی یه دعوایی میخواد رخ بده تو تاریخ ثبت شه :|

شروع کنم؟Big Grin
|BACK AGAIN|
خدافس...!!!
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
(22-05-2013، 20:06)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27) 379

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
(22-05-2013، 20:07)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 20:05)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 20:03)m.r.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 20:01)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 19:58)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه :|
نا محدود نی نتم :|
512 گرفتم نا محدود نداشت :|
256 دارم سرعت دانلودم 10 کیلوبایت در ثانیست O_O

خخخخ

من 128 دارم
سرعت دانلودم از 40 پایین تر نمیاد!

تازه 10 به بعد میره تا 70,80!
کار خدا Idea

بچه کجایی؟!
آبادان
(22-05-2013، 20:05)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیتیس خانوم من شما رو میشناسم؟ اکاربر نو نیستید. روشن هست که خیلی وقته این جایید ولی من زیاد اشناییت ندارم با شما انگاری.

تیز هوشان؟ کارت در اومدهBig Grin من که رفتم نمونه دولتی دارن پوستمون رو می کنن ببین چه بلایی سر تو بیادBig Grin

دو دلم برم یا نه!

سنگینه یکم....
cof cof
(22-05-2013، 20:07)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2013، 20:05)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

black devil، black dragon، Farzam31، m.r.s، maryam.ekh، melodi+، R.t.R.d، Shawty Girl، {~Rz2v~}، فرید_رومل، ♥♥♥ رومینا ♥♥♥ :|
یعنی یه دعوایی میخواد رخ بده تو تاریخ ثبت شه :|

شروع کنم؟Big Grin
شرو کن دادا =))
نقل قول: خرزو خان!
:|

Angel

نشناختم!!

ShyShyRolleyesRolleyesShyShyShyRolleyesRolleyesRolleyes

when you smile , I melt inside

اين كيه به من گفت بكن سقف¿
نميكنم . .
اره مريم فك كنم ديروز اين كارو باهات كردم:/

خدافظي عرض ميكنم:/
 سپاس شده توسط maryam.ekh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان