امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

پروفایل این ملعون :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=22171
آگهی
(24-05-2013، 20:42)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:41)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:39)WTF:| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم پفك :|
ممد:|
آرمان :|
كپك :|

crying گیج شدم
ممد پفک کی بود؟
علی20 کی بود؟crying
علی ومپایر کی بود؟crying
من همه چیو قاطی کردم کمککککککککککککککککککککککککککک crying
کپک فکر کنم ومپایر بود
به منم کپک یا پنی سیلین میگفتنUndecided
(24-05-2013، 20:44)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:42)First Class نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:39)WTF:| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاتریک :|
بزمچه :|
میشناسی؟

ایمان خودتی؟
ستاره؟منو یادته؟

ام.....

آری!

شا...دی!

شادی!

Angel

لقبتم....

ام....

شینی:|

آآآ

سلام شادییییییییAngel
cof cof
(24-05-2013، 20:44)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:42)First Class نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشناسی؟

ایمان خودتی؟
ستاره؟منو یادته؟

:|
(24-05-2013، 20:39)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:37)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:34)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:32)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:28)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گزاشتم تو پست بالا این ترولا از شب یلدا تا حالا کلی دیگه درست کردم اما به دلیل فیلتر نشدن نزاشتم

قبل اینکه پست بدم اون ترولا رو ندیدم واسه همین گقتم بزار-
خو چرا ترولی درمورد چیزای بد درست میکنی تا فیلترش کنن؟Undecided
من ترولام هیچ محشی نمیدم ازز اون چیزاهم درست نمیکنم نمیدونم چرا میگن اما من تو ایران تو ترول سازی 2 یا 3 هستم
ترول درست کردن خسته کننده نی؟Undecided

(24-05-2013، 20:35)WTF:| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وافن هم كه بالاخره اومد :|
خسته نباشي :|

توکی هستی اسسمت اشناست اما خودت ناشناسیUndecided
آبجی حرف نزده قسم میخورم میلاده
Undecidedنمیدونم منUndecided
(24-05-2013، 20:45)First Class نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروفایل این ملعون :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.i2symbol.com/css/chat/facebook/memes/troll_face.jpg
اااا عشق قدیمی ستاره محروم شده فکر کنم ستاره از این که دوستش نداره محرومش کردهگُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 48
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(24-05-2013، 20:45)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشناسی؟

ایمان خودتی؟
ستاره؟منو یادته؟

ام.....

آری!

شا...دی!

شادی!

Angel

لقبتم....

ام....

شینی:|

آآآ

سلام شادییییییییAngel

خوبی ستی عجقم؟لاو یوHeart

(24-05-2013، 20:46)First Class نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشناسی؟

ایمان خودتی؟
ستاره؟منو یادته؟

این علامتو واس من نزار ایمـی!@منو یادته تو هم؟
خوب، ولی اشتباه...
(24-05-2013، 20:47)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:46)First Class نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشناسی؟

ایمان خودتی؟
ستاره؟منو یادته؟

این علامتو واس من نزار ایمـی!@منو یادته تو هم؟

(24-05-2013، 20:43)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:41)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

crying گیج شدم
ممد پفک کی بود؟
علی20 کی بود؟crying
علی ومپایر کی بود؟crying
من همه چیو قاطی کردم کمککککککککککککککککککککککککککک crying

ممد پفک همون ومپایر!
علی20 هم بلک دراگون
تو هم پگاه پگولی!
اها Undecided
بدجور قاط زده بودمUndecided
(24-05-2013، 20:45)First Class نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروفایل این ملعون :

(24-05-2013، 20:46)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروفایل این ملعون :

http://www.i2symbol.com/css/chat/facebook/memes/troll_face.jpg
اااا عشق قدیمی ستاره محروم شده فکر کنم ستاره از این که دوستش نداره محرومش کردهhttp://www.i2symbol.com/css/chat/facebook/memes/troll_face.jpg

ساکت شو!Dodgy

وگرنه محرومت می کنم اِشَه!DodgyDodgyDodgy
cof cof

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان