امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

(25-05-2013، 13:23)☻☺KinG♥emO☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 13:21)First Class نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 13:19)☻☺KinG♥emO☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـــــــــــــوی ایمان بغیر از اون عکسه دیه هیچی کپی نکردم از جای دیه ای آوردم مرتیکه بز :|

اون موضوع درگیری با منو تو هم خودم دو تا مطلب پیدا کردم چسبوندم به هم :|

دیه هم گه خوری کنی=خشتکتو به فنا دادی

اوکی؟؟؟؟؟

من یه وبلاگو Hک کردم Big Grin

به چپِ جنتی :|

والا :|

گه هم نخور یادت نره جو گیر شم خودتو وبتو فرومتو همه چیتو به فنا میدم :|

مر تیکه 1000 یوث :|

نگران نباش ممد...

هیچکس تورو نمیخوره :|

والآ :|
گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 107
آگهی
(25-05-2013، 13:24)maryam jooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 13:22)maryam jooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا نیما پُستا رو بخونه :| ؟! :|

خوب جی کارش کنم؟Dodgy :|

علی وافن :|
من مامانمو میخوامcryingcryingcryingSad
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب لی وافن چی؟ :|
شما یک پیام خصوصی خوانده نشده دارید از maryam jooon با موضوع Re: آوا
:|||||||||||||||||||||
(25-05-2013، 13:24)maryam jooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 13:22)maryam jooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مریم.Sleepy

یه جا قرار بزار شبی دارم میام کرمان،ببینمت چقدر برا خودت اُبُهت داری.Exclamation
6تا.............رف روعصاب :|
به خاطر اینکه ندا ازش جــدا شد
اونم دیگه نیومد فقط از من خداحافظی کرد

ولی مطمئنم یه نفر خیلی دوسش داشت

(25-05-2013، 13:24)RoZhInA1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 13:23)☻☺KinG♥emO☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 13:21)First Class نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 13:19)☻☺KinG♥emO☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـــــــــــــوی ایمان بغیر از اون عکسه دیه هیچی کپی نکردم از جای دیه ای آوردم مرتیکه بز :|

اون موضوع درگیری با منو تو هم خودم دو تا مطلب پیدا کردم چسبوندم به هم :|

دیه هم گه خوری کنی=خشتکتو به فنا دادی

اوکی؟؟؟؟؟

من یه وبلاگو Hک کردم Big Grin

به چپِ جنتی :|

گه هم نخور یادت نره جو گیر شم خودتو وبتو فرومتو همه چیتو به فنا میدم :|

مر تیکه 1000 یوث :|

نگران نباش ممد...

هیچکس تورو نمیخوره :|

والآ :|

روژین حوصلتو ندارم یه چی جواب میدم بعد دیه نمیشه جمش کرد ازم ناراحت میشی :|

لعنتــی ......
(25-05-2013، 13:26)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مریم.Sleepy

یه جا قرار بزار شبی دارم میام کرمان،ببینمت چقدر برا خودت اُبُهت داری.Exclamation

من آوام :|
بالاییش مریمه :|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان