امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩

(14-07-2013، 10:06)masoud19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:54)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:49)masoud19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:39)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:36)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همينجوريش پسرا زيادي پرو هستن..!! ديگه ازشون دفاع كنيم..تا فردا***** ميكنن تو خيابون ب روشونم نميارنDodgyAngel

موافخم....Sleepy

چیز دیگه نمیخواید بگید درمورد آقایون خانوماAngryAngryAngry

بروبابا..!!
جوجو برو خودتو با اقایون مقایسه نکن

باز بروتون میخندیم پورو میشنAngry
زشته برادر :|
آگهی
(14-07-2013، 10:06)masoud19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:54)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:49)masoud19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:39)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:36)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همينجوريش پسرا زيادي پرو هستن..!! ديگه ازشون دفاع كنيم..تا فردا***** ميكنن تو خيابون ب روشونم نميارنDodgyAngel

موافخم....Sleepy

چیز دیگه نمیخواید بگید درمورد آقایون خانوماAngryAngryAngry

بروبابا..!!
جوجو برو خودتو با اقایون مقایسه نکن

باز بروتون میخندیم پورو میشنAngry
خو حرفاتو زدی:/
الان میتونی گم شی...!!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط ICe Angele
سلام صب همه بخیر
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
شیوا دیگه نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟
(14-07-2013، 10:06)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:03)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:01)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:56)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها خودتون هم قبول دارید خیلی مسخره اید
به نظرتون آوتارم رو عوض کنم یا نه اگه جواب ندادید من میدونم با شماهاDodgy

گلی جونم بز چته؟؟؟!!!
نوچ
قشنگس....
اروم باش عجیجم

cryingcrying
من دارم دیوونه میشم چجوری آروم باشمcrying

چی شده؟؟؟به من بوگوcrying

توکه خودت میدونیcrying

(:  ......  nobody  is  #perfect
(14-07-2013، 10:07)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:04)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:00)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفسی مگه نگفتم به این دخدره جواب نده تو کفه اش بمونهDodgy
ریلکس جیجلم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37637

نفسی هروقت رفت قبرستون موضوعشو بذار دختر خوشگلیه مگه نهBlush

من و تو خوجملتریم ک...!!!
بوشه
چَشِمAngel

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

سلآم!!

when you smile , I melt inside

سپاس شده توسط ICe Angele ، Ali MuSiC ، *Nafas*
(14-07-2013، 10:09)MOHAMMAD MJ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام صب همه بخیر

محمد اين چه عکسيه اين مال دختراسHuhHuhHuh
(14-07-2013، 10:09)MOHAMMAD MJ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام صب همه بخیر

ظهـــــــــر جناب...!!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

سپاس شده توسط ICe Angele
شتاب اینترنت= سرعت مامان بزرگ خدا بیامرزم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط ICe Angele ، black devil ، parmida.a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان