امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩

(14-07-2013، 10:45)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیواونفسDodgy
میشه بس کنید این دعوا مسخره روDodgy
نوچ/...!!
کسایی که احساس گندگی میکننو باید نشوند سرجاشون...!!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط *2gether4ever*
آگهی
(14-07-2013، 10:45)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیواونفسDodgy

دعوا نی بحثه شما بیخیAngel
 سپاس شده توسط ICe Angele
(14-07-2013، 10:46)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مائده؟ :|
مائدههههه؟ :|
مائدههههههههه؟ :|
مائدهههههههههههههه؟ :|
مائدههههههههههههههههههههه؟ :|
Dodgy
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
 سپاس شده توسط ICe Angele
(14-07-2013، 10:47)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیواونفسDodgy
نوچ/...!!

فقط احساس !!!!!!!!!!!!من خوده گنده هام فقط احساس نمیکنم کلا گنده هستم
(14-07-2013، 10:46)bee. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:45)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:43)bee. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:42)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:39)bee. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنبه !!!!!! من ته باجنبه هام ولی با ادمش

خوبه
دنبال همزادای خودت باش
فک کنم تو جنگل پیداشون کنی...!!

ادرس خونتونو تو نت پخش نکن لطفا

عزیزم
نمیخواد پنهون کنی...!!
اینا همه خودمونین...!!!
اشکالی نداره ک بدونن زادگاهت کجاس...!!

من دارم همینو بت میگم پس اگه خودت مشکلی نداری مشکلی نی

پس یه سفر با بچه هامیایم
واسه ت میوه هم میاریم...!!!
[/quote]

اره شنیدم جنگلتون میوه هاش خوشمزس ما اینجا از بازار میخریم اخه خونمون تو شهر جنگلی نیستیمBig Grin
[/quote]

اره
به مزاج جنگلیا خوشمزس

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

(14-07-2013، 10:45)bee. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:43)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:42)bee. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:40)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:37)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چي ميخواي..!! غذا==سوپ و لوبيا پلو..!! ميوه===الو.. اينايي ك اسمشو نميدونم.. هلو.. هندونه.. و خيار.. سيب..؟؟
الان فهميدم چيا داريم خودمونBig Grin

همه رو یه جا میخوامBig Grin

ما هم یه چیزایی داریم اگه میخوای
میگو سوخاری
هندونه
هلو
شلیل
بستنی زعفرونی با پسته
زرد الو
انگور
.....

ایناروهم همشو میخوامBig Grin

اون بستنی زعفرونیه واس خودم ولی! من هر چی بستنی بخورم کمه اخه

اشکال نداره اتفاقا من بستنی دوس ندارمBig Grin

(:  ......  nobody  is  #perfect
مائي سلام عشقمRolleyes
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
گلي خوبي؟Big Grin
بيا بريمكمك نفس..Angel
ظاهرا اين شيوا شاخ شده..Dodgy
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
 سپاس شده توسط *Nafas* ، ICe Angele
(14-07-2013، 10:48)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:46)bee. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:45)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:43)bee. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:42)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه
دنبال همزادای خودت باش
فک کنم تو جنگل پیداشون کنی...!!

ادرس خونتونو تو نت پخش نکن لطفا

عزیزم
نمیخواد پنهون کنی...!!
اینا همه خودمونین...!!!
اشکالی نداره ک بدونن زادگاهت کجاس...!!

من دارم همینو بت میگم پس اگه خودت مشکلی نداری مشکلی نی

پس یه سفر با بچه هامیایم
واسه ت میوه هم میاریم...!!!

اره شنیدم جنگلتون میوه هاش خوشمزس ما اینجا از بازار میخریم اخه خونمون تو شهر جنگلی نیستیمBig Grin
[/quote]

اره
به مزاج جنگلیا خوشمزس
[/quote]

داره از تجربیاتش میگه پس به نظر شما جنگلیا میوه خوشمزس؟؟؟؟؟اخی طفلیا چیز دیگی نخودن اخهBig Grin
(14-07-2013، 10:48)bee. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 10:47)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیواونفسDodgy
نوچ/...!!

فقط احساس !!!!!!!!!!!!من خوده گنده هام فقط احساس نمیکنم کلا گنده هستم

باید قبول داشته باشی ک بیماری و گرنه هیچ دکتری قبولت نمیکنه

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان