امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩

(15-07-2013، 20:40)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2013، 20:37)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2013، 20:31)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2013، 20:29)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا من حوصلم سریدههههههههههههههههههههههcryingcryingcryingcrying

گریه نکن دوسی

خوبی؟

نههههههه هلو خوردم پرز داشت دور دهنم داره اتیش میگیرهcrying

(15-07-2013، 20:31)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب!! منم این جا سلام!!!Angel

سلام صادق آواتارcrazy
چی؟؟آواتار؟؟Angel
چی شده چند وقته همه منو تحویل میگیرن؟؟Angel
تو فرزون اواتارت همون تروله که هی مسخرش میکردم دیگهUndecided
خدایا این دوره زمونه حرف نزنی میگن تخسه اه اه حرف بزنی میگن تحویل میگیریUndecided
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ*
آگهی
(15-07-2013، 20:43)جوا اسپریت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامConfusedHuhSmileTongueBig Grin:cool:WinkIdea

تو همونی که دیروز اومدی گفتی عضو جدیدی؟؟Angel
سلام!!Angel
Take The Gun
&
Count To Three
(15-07-2013، 20:43)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2013، 20:42)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2013، 20:38)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2013، 20:37)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2013، 20:31)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گریه نکن دوسی

خوبی؟

نههههههه هلو خوردم پرز داشت دور دهنم داره اتیش میگیرهcrying

کوفتت بشه تنهایی؟ Dodgy Big Grin

دارم فحش لعنت خودم میکنم که چرا خوردمش تو میگی چرا تنهایی خوردیش؟cryingUndecided

منم بچه بودم هلو میخوردم این جوری میشدم جدیدا باهوش تر شدم پوست میکنم!!!Dodgy
خجالت بکش کسی به بزرگترش اینجوری میگه؟Big GrinSleepy
درضمن پوست هلو خاصیت دارهUndecided
خدافظ من دیگه رفتم!!AngryDodgy
Take The Gun
&
Count To Three
(15-07-2013، 20:56)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا آرمین اومد داری میری؟ :| =/ Dodgy
(15-07-2013، 21:12)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2013، 20:56)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا آرمین اومد داری میری؟ :| =/ Dodgy

هنی بپر بیا اونور خو=/
سلام.؟؟؟؟AngelHuh
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
دوباره شب شد وهیچکس نیس پوفففففففففف:/

(:  ......  nobody  is  #perfect
من هستمممممممممممممممBig Grin
سلامAngel

(:  ......  nobody  is  #perfect

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان