امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩

سَ ل آ م Shy
 سپاس شده توسط melodi+
آگهی
(18-07-2013، 20:31)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2013، 20:27)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا امروز حوصله ندارم دیروز دعوا کردم زدم گوشیمو به 4 تیکه تقسیم کردم امروز عصبی بشم دیگه نمیتونم هیچیو بشکنم دیوونه میشم!!DodgyAngel

نََََ تروخدا تعارفو بزار کنار بیا دستگرمی دعوا کنیم :|
چی بگم خُ؟با اون حرفت میخوای بگی ===>من کورم؟من موشم؟من موش کورم؟ :/

من که چیزی نگفتم!! تو گفتی بعدشم تو به چه حقی عشق منو اذیت کرده بودی؟؟ به خاطر تو و امثال تو دیگه نت نمیاد!! منم به هم ریختم ناجور!!DodgyDodgyAngryAngry
Take The Gun
&
Count To Three
(18-07-2013، 20:32)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2013، 20:30)deymon 20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی

سََ ل آ م -__-

(18-07-2013، 20:32)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه پاچه خوارایی بهبه :|
منم اعصاب ندارم برادر زدم دست دوستمو شکوندم پای دوست دیگمم داغون کردم تو باشگاه :|
بای :|

آواتارت دخدر نیست؟ (((((:

خوب هستید ؟؟؟
(18-07-2013، 20:34)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2013، 20:31)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2013، 20:27)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا امروز حوصله ندارم دیروز دعوا کردم زدم گوشیمو به 4 تیکه تقسیم کردم امروز عصبی بشم دیگه نمیتونم هیچیو بشکنم دیوونه میشم!!DodgyAngel

نََََ تروخدا تعارفو بزار کنار بیا دستگرمی دعوا کنیم :|
چی بگم خُ؟با اون حرفت میخوای بگی ===>من کورم؟من موشم؟من موش کورم؟ :/

من که چیزی نگفتم!! تو گفتی بعدشم تو به چه حقی عشق منو اذیت کرده بودی؟؟ به خاطر تو و امثال تو دیگه نت نمیاد!! منم به هم ریختم ناجور!!DodgyDodgyAngryAngry
عشقت کدوم چیزی هَ؟ :|
من چی کارش کردم نت نمیاد؟ :>
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ 266
 سپاس شده توسط sjmmc
تست Angel
سَََََََ ل آآآآآآآآآآآآآآ م مآآآآآآآآآآآآاامآآآآآآآآآآآآآآآآن *^_^*
خوبیم شما چطوری عاقای محمد؟ :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط forugh
نمیدونم!! من سفر بودم!! تنها اومده نت اذیتش کردین!! Dodgy
Take The Gun
&
Count To Three
اهههههه Dodgy
چیطوری عژیژ مآآآآآآآمی؟! *^_^*

هوی صآدخ عخشت کیست؟! Angel
(18-07-2013، 20:38)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم!! من سفر بودم!! تنها اومده نت اذیتش کردین!! Dodgy

who's you're love i said :|

(18-07-2013، 20:40)forugh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیطوری عژیژ مآآآآآآآمی؟! *^_^*

هوی صآدخ عخشت کیست؟! Angel

خوبـــم *^_^* تو چطوری مـآمـــی ؟ (:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان