امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭

نقل قول: در هر صورت همه چی آخرش به فرید ختم میشه!!!◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭ 96◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭ 96
آرهBig Grin ریشه یابی کنید می بینید همه یه نسبت خونی با من دارن.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط sjmmc ، Mïņ̃†êR
آگهی
من یه عقابمBig GrinBig GrinBig Grin:cool:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط sjmmc
(07-08-2013، 20:32)sky boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2013، 20:31)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2013، 20:30)sky boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش با بزرگ ترت درست صحبت كن.....تمامDodgyDodgyDodgyBig Grin

بزرگی به عقله گلم!!Angel
فعلا تو اين مملكت به سنه تمامUndecidedUndecidedUndecidedBig Grin
من تو مملکت خودم زندگی میکنم نه مملکتی که بقیه بهم نشون دادن که باید توش زندگی کنی!!AngelSleepy
Take The Gun
&
Count To Three
راستی دیشب شومپتت فکر کنم به یکی میگفت فردا نیستم.یا نمیدونم شاید با پست یکی دیگه اشتباه گرفتم
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
(07-08-2013، 20:33)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2013، 20:32)sky boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2013، 20:31)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2013، 20:30)sky boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگی به عقله گلم!!Angel
من تو مملکت خودم زندگی میکنم نه مملکتی که بقیه بهم نشون دادن که باید توش زندگی کنی!!AngelSleepy
ما با هم كنار نمي ايم تمومش كن فعلا تا بعدSleepySleepySleepy
 سپاس شده توسط sjmmc
شآره شومپتم نیومدهUndecided چی میشه مامانش سیم کارتشو بده!؟Dodgy اه اه اه

سپاس شده توسط sjmmc
(07-08-2013، 20:35)sky boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2013، 20:33)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگی به عقله گلم!!Angel
با با هم كنار نمي ايم تمومش كن فعلا تا بعدSleepySleepySleepy
باشه...Big Grin
کم آوردی حالا چرا میگی با هم کنار نمیایم؟؟؟Big Grin
فرید عربی رو چی کار کردی؟؟Angel
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: فرید عربی رو چی کار کردی؟؟◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭ 96
Angel گند زدم. شاید 10 بشم.

سپاس شده توسط sjmmc
(07-08-2013، 20:37)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید عربی رو چی کار کردی؟؟◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭ 96
Angel گند زدم. شاید 10 بشم.
خوبه 10 شی که...Big Grin
من بودم همونم نمیشدم...Big Grin
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط AmItiSe ، FARID.SHOMPET
-______-

اوووووووووپس =)
cof cof

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان