امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭

اه!تو هم حالت خوش نیس؟!Angel
چرا؟!

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭ 142

سپاس شده توسط mahyar 021 ، ღSηow Princessღ ، sjmmc
آگهی
(08-08-2013، 16:32)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مُــتِــوَسِــطَمــ

اواتارتو عشقهBig Grin
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، sjmmc
آواتارش منُ یاد دخملم پگاه میندازه!Angel
هع!!

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط sjmmc ، mahyar 021 ، ღSηow Princessღ
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=46041

برید این جا نظر بدین... موضوعش قشنگ بود گذاشته بودم... یه دفه رفت پایین کسی نظر ندادUndecided
Take The Gun
&
Count To Three
(08-08-2013، 16:35)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برید این جا نظر بدین... موضوعش قشنگ بود گذاشته بودم... یه دفه رفت پایین کسی نظر ندادUndecided

عکساش نیامده بیدUndecided
 سپاس شده توسط sjmmc ، ƝeGaЯ
(08-08-2013، 16:33)نسیم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه!تو هم حالت خوش نیس؟!Angel
چرا؟!

دروغ...Undecided
من از دروغ متنفرم... Undecided
حالا فهمیدم یه عالمه دروغ شنیدم...Undecided
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ƝeGaЯ ، mahyar 021
اِیــوَل بِــ آواتــآرِ خــودَمــBig Grin
مَــنــو امــیررضــا اونــی که مدیــره آواتــآرامونــو عوض کَــردیــمــSleepy
نِــگــآر داییمــ مَــنــو قــال گُـذآشــتــDodgy خوابمــ برد سوء اســتــفــآده کَــردDodgy
 سپاس شده توسط mahyar 021 ، sjmmc ، ƝeGaЯ
(08-08-2013، 16:36)mahyar 021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2013، 16:35)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه خودم اومده... چجوری نیومده؟؟؟ پرشین بلاگ زده باز؟؟Undecided
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط mahyar 021
هـــعی خُدآ .. -_-
 سپاس شده توسط mahyar 021 ، ღSηow Princessღ ، ƝeGaЯ
(08-08-2013، 16:37)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2013، 16:36)mahyar 021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه خودم اومده... چجوری نیومده؟؟؟ پرشین بلاگ زده باز؟؟Undecided

اره.......

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان