امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 + 4✗9 ×

(15-08-2013، 13:52)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 13:46)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 13:43)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 13:40)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رُزی بت اجآزه میدم دستمو ببوسی × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30
واقعن؟:|
به ارزوم رسیدم:|

خوشحآلم که بآعث شدم ب آرزوت برسی × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

(15-08-2013، 13:44)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 13:25)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متخصص زنآن و زآیمآن : maryam.ekh × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

با این قیافت قبل از اینکه بری تو اتاق عمل زنه خوف میکنه بچه هم که . . .

قیآفم مگه چِشه؟! × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30
هیچی فقد ی نموره شبی جنی ی نموره هم پری ی نموره هم ادم ذاتت هم شیطانیه

فک کن تو که ترکیبی از اینایی چی میشی

من ذآتم شیطآنیه؟! × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

شبی جنم؟! × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

(15-08-2013، 13:54)Moji Viper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاشکی همون جوری محروم میموندی از دستت راحت بودیم هههSmile

نه دیه زیآدی خوش ب حآلتون میشد × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
 سپاس شده توسط Moji Viper
آگهی
من برم همگی بدرررررود
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
فقــط تـویی تـویی که فــردا تو میــسازی تــو رئیس خودتـــی واس خودت ســربازی
(15-08-2013، 13:51)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نآژنین × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

Angel

دختره منحرف باز اومد!!Angel

when you smile , I melt inside

سپاس شده توسط maryam.ekh
نقل قول: من ذآتم شیطآنیه؟!

شبی جنم؟!

دقیقا . .

مامانت یادش رف بت بگه پدربزرگ ناتنی تو شیطانه

از بده روزگارم تو به اون رفتی واسه همه سوال بود با این که ناتنی بود چطور تو بش رفتی

در هر صورت تو الان نوه ی شیطانی
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

سپاس شده توسط maryam.ekh ، black devil
خوشحآلم پیوند دآرم بآ شیطون × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

ولی اشتبآ میکنی >_<

من ب این مهربونی آرومی بدون هیچ شَرو شوری >_<

سپاس شده توسط black devil
(15-08-2013، 14:06)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشحآلم پیوند دآرم بآ شیطون × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

ولی اشتبآ میکنی >_<

اوخی . .

اشتبا شده میدونم تو ی پری بودی که از تو قنداق زیادی ورجه وورجه کردی قل خوردی افتادی بغل شیطان اونم به فرزندی قبولت کرد در اصل تو فرشته ای (ستاد اعتماد به نفس دهی کاذب به ملت)
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

(15-08-2013، 14:02)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 13:51)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نآژنین × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

Angel

دختره منحرف باز اومد!!Angel

قرممممممممم × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

(15-08-2013، 14:06)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اشتبآ میکنی >_<

Angel

جدید ترین جک در اومــده!!

when you smile , I melt inside

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://acrimonious-girl.blogfa.com/
یه بزغاله بهم پیام داده وبلاگت خیلی چرنده ترسیدم از اون اسکلته و موزیکت:|
(15-08-2013، 14:08)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اشتبآ میکنی >_<

اوخی . .

اشتبا شده میدونم تو ی پری بودی که از تو قنداق زیادی ورجه وورجه کردی قل خوردی افتادی بغل شیطان اونم به فرزندی قبولت کرد در اصل تو فرشته ای (ستاد اعتماد به نفس دهی کاذب به ملت)

ینی من فرشتم؟! × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

پ چرآ کآرآ شیطآنی بلت نیسم؟! × گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 30

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان