امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 + 4✗9 ×

باشه برا تو باز نمیکنم^__^
تارا جواب این گلرخُ بده بگم بهش!&_&

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 261

آگهی
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
نفس نرو$_$

رزی برو وبم!ببین آهنگش برات میخونه؟!&_&

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرو نفسUndecidedDodgy
Channel
پسره هنو پیتزا رو نیورده می خوام وقتی میاد بزنم سرویسش کنم× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 261
اره نگارم برام می خونه× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 261
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ
(18-08-2013، 11:47)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسره هنو پیتزا رو نیورده می خوام وقتی میاد بزنم سرویسش کنم× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 261
اره نگارم برام می خونه× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 261
سرویسش کن!&__&
ممنون رزی جونم^__^

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

ka30 javbe salam e mano nemide
× ایـטּ روزهــآ آنـقَـدر بُغـضـَمـ سَـنـگـیـטּ شـُــده×

×ڪــہ اَگــَر گــَـردَنــَمـــ را هَــمـ بــِــزَنــے ×

×بــہ جـآے خــــوטּ , اَشــڪـ مـــے ریـزَد×
(18-08-2013، 11:50)Mahsa7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ka30 javbe salam e mano nemide
سلام!@__@

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

(18-08-2013، 11:49)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 11:47)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرویسش کن!&__&
ممنون رزی جونم^__^
کاری نکردم=//
اخیش الان اورد^ـــ^
گفتم چرا انقد دیر گفت ترافیک بود گفتم ما که مشتریتونیم واقعا حیف نیس کودوم ترافیک؟@ـــ@
لنگ ظهر؟پوفف
دارم پیتزا می خورم جاتون خالی به هیشکیم نمیدم@ـــ@
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ
تارا گلی میگه کسی به ننش میگه نامرد&__&
من پست چی اختصاصی گلرخم!^__^

اوووووووف امروز درس نخوندم برم درس بخونم!=/
محمد حق داره میگه خرخون!!=)
فعلاً بچه ها!
رزی تا کی هستـی؟!

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان