امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 + 4✗9 ×

(18-08-2013، 13:23)bela vampire نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامی دوباره همگی...

سلام مـــــــــــــــــــــــلیHeart
 سپاس شده توسط bela vampire
آگهی
(18-08-2013، 13:32)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خدآفسی :|

خدآفس رُزی ^_^
خدافظ مریمی^ــ^
 سپاس شده توسط * Exceptional girl *
دخترا رمان توپ سراغ ندارین؟
(18-08-2013، 13:35)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ماكان Smile
سلام دادا
چطوری؟
خبری نی ازت
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
(18-08-2013، 13:36)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا  رمان توپ سراغ ندارین؟
چرا من سراغ دارم تا دلت بخواد.بگو چه رمان های رو خوندی تا اونا رو بت نگم

بازم تو خواب من با من قدم بزن

آروم و سر به زیر

میمیرم از غم و بی خود سراغمو از آدما نگیر
(18-08-2013، 13:34)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 13:33)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 13:31)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامBig Grin

سلام خوبی؟

سلام ملیکا تو خوبی؟=//
سلام مرسی توخوبی؟Big Grin
مامان خوبه؟Big Grin
بابا؟Big Grin
دختر خاله پسر خاله؟UndecidedBig Grin

اوهوم=))
مامان بابا مسافرت=|
دخدر خاله پسرخاله گمشن:|
(18-08-2013، 13:38)bela vampire نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 13:36)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا  رمان توپ سراغ ندارین؟
چرا من سراغ دارم تا دلت بخواد.بگو چه رمان های رو خوندی تا اونا رو بت نگم

خیلی کم خوندم الهه شرقی-ابروی من ،قربانی هوس-ترگل-فرشته من-عشق توت فرنگی نیست-شراره-کنت مونت کریستوBig Grin
(18-08-2013، 13:38)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 13:34)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 13:33)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 13:31)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامBig Grin

سلام خوبی؟

سلام ملیکا تو خوبی؟=//
سلام مرسی توخوبی؟Big Grin
مامان خوبه؟Big Grin
بابا؟Big Grin
دختر خاله پسر خاله؟UndecidedBig Grin

اوهوم=))
مامان بابا مسافرت=|
دخدر خاله پسرخاله گمشن:|
مامان بابات تورو مسافرت نبردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Undecidedاگه من جات بودم یکاری میکردم مسافرت زهرشون شه چرا نبردنتDodgyUndecided
● __●

س ل آ م
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، pegah-p ، bela vampire
چی شد ملی؟؟؟؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان