امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

نقل قول: مهمون داریم بعدشم الان حوصله ی نت رو ندارم
تا درودی دیگر بدرود

چی بگم خب برو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ
آگهی
(26-08-2013، 18:17)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهی نگو بابا یا بابا بزرگ به منDodgy خاله بازی تموم شد.

چرا ریختید سر من!؟

چه دفاعی کنم!؟ راست میگن دیگه اگه این جورین بود که یکی در گذشته با من بهم نمی زد!

ماکان چی چی کوفتت بشه!؟ تا من می بینم این جوری میشم :
Confused

آقا فرید مزاح میفرماییداااااDodgy
مگه خوشگلی به ریخته!؟Dodgy
خوشگلی به رفتار و شخصیت یه آدمه که شما از اون نظر خیلی زیبایید.

درضمن اگه از لحاظ ریختم بگید باز هم از بعضیااا زیبا تر هستیدDodgyHeart
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 106
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Mïņ̃†êR
فرید گوجه میشود!
راست میگه نذارید پوست این بیچاره که همش داره چراغش روشن خاموش می شه کنده میشه
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، βΑllεяiηΑ♡
نقل قول: ماکان گفتی چی تو به فرید؟^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 106
تو چی کار داری؟! به توچه!؟

ماکان می خواد بیاد پیش من هر روز پارک رو دید بزنیم که ملت چی کار می کنن تو سوراخ سنبه های پارک. دوربین هم می خریم که دقیق تر ببینیم.SleepyBig Grin
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Mïņ̃†êR
...
سلام
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mïņ̃†êR ، FARID.SHOMPET
فرید یه اخطار بده 
معنی گوجه شدن تو رو می فهمه اون موقعهExclamation
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ
نقل قول: فرید چقدر طرفدار داری 
من یه چیز گفتم از 7 طرف خورم

بار پایانیت باشهBig Grin
نقل قول: آقا فرید مزاح میفرماییدااااا^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 106

مگه خوشگلی به ریخته!؟^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 106
خوشگلی به رفتار و شخصیت یه آدمه که شما از اون نظر خیلی زیبایید.

درضمن اگه از لحاظ ریختم بگید باز هم از بعضیااا زیبا تر هستید^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 106^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 106
آبجی اینا دارن یه چیز دیگه رو میگن.Big Grin زیبایی درونی چیه!؟ اون که مرده چندین سال پیش. کسی بهش اهمییت نمیده.! اون شخصیته داستانش جداست.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ
نقل قول: تو چی کار داری؟! به توچه!؟

ماکان می خواد بیاد پیش من هر روز پارک رو دید بزنیم که ملت چی کار می کنن تو سوراخ سنبه های پارک. دوربین هم می خریم که دقیق تر ببینیم.

منم میامBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، FARID.SHOMPET
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*2gether4ever* ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
+shina+ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
f222 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Hamidreza jefri HHH ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
hhrrbb ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MAKAN ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ss.mu ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحره ............شیطون1 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرید_رومل ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نی نی شیطونه 3 کاربر پنهان

فرید اون کشوره یادته که 3نفر جمعیت داشت که توی امریکا بود بیا یه کشور بزنیم
با این هایی که این جا انلاین هستن 
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، βΑllεяiηΑ♡
دوباره خل شدم-__-
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان