امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

[quote='ƝeGaЯ' pid='941490' dateline='1377535534']
مامـی نرو مامـی نرو مامـی نرو!)=

من ننه تم ؟=)))))))))))))))))

هوراااااااااااااااا*^__________________________________^*

فک کنم هیزه شدم -________________________________________________________-!

حالم بد شده 0_0

وای :|

باس برم

بای *^____^*[/size]
cof cof
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ ، Mason
آگهی
مرمر و ستـیـ رو گفتم شادیـ!)=

عاشــقـ آواتارمـَمـ!*^_^*
خعلـی شیکـِ!*^_^*

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 122

سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، AmItiSe
(26-08-2013، 19:49)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 19:48)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگ میگ Exclamation

سیم ستاره ای خوفی اجی؟؟؟؟
مرسی رها جان !
خوبم تو خوبی؟!Angel Heart

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 122
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(26-08-2013، 19:45)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معدم درد گرف -_-!

عاغا وبم بیاین نظر بدین 0_0

خدافس -_-!
کجا؟-ـــ-
اگه بری می کشمت:|

(26-08-2013، 19:45)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی رزی میخواسم ببینم زنده ایـ!
حالا جدی میخوای بری از نتـ؟!)=
تا ببینم تب لتم تمدید میشه یا نه!://
چون بابام نیس منم حوصله ندارم بینم چی میشه ببینم عموم میره درستش کنه=)
اگرم درست شه کم میام دارم میرم شُـــــــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــآل=)
دوساله نرفتم=))
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ ، AmItiSe
(26-08-2013، 19:52)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 19:49)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 19:48)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگ میگ Exclamation

سیم ستاره ای خوفی اجی؟؟؟؟
مرسی رها جان !
خوبم تو خوبی؟!Angel Heart

خیلی بهترمTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueBig Grin
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ
(26-08-2013، 19:51)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خعلـی شیکـِ!*^_^*

اهان بلهBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ
معلومـِ حالت خوب نیـس ستـیـ!@__@

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

سپاس شده توسط AmItiSe
رهااااااااااااااااcrying
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(26-08-2013، 19:51)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خعلـی شیکـِ!*^_^*
اَ کجا اُوُردی؟=//
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ
(26-08-2013، 19:52)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 19:45)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معدم درد گرف -_-!

عاغا وبم بیاین نظر بدین 0_0

خدافس -_-!
کجا؟-ـــ-
اگه بری می کشمت:|

(26-08-2013، 19:45)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی رزی میخواسم ببینم زنده ایـ!
حالا جدی میخوای بری از نتـ؟!)=
تا ببینم تب لتم تمدید میشه یا نه!://
چون بابام نیس منم حوصله ندارم بینم چی میشه ببینم عموم میره درستش کنه=)
اگرم درست شه کم میام دارم میرم شُـــــــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــآل=)
دوساله نرفتم=))

معدم زده ب سرش :89:

می گیره :|

یهویی دردش می خوابه :89:

باس برم فک کنم 0_0
cof cof
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ ، Mason

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان