امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

عاغا جاستين بيبر پيش مرگم شه اگه دروغ بگم!!!!! 
يه پسر خاله دارم در نوع خودش گودزيلاي عجيبيه و به طرز وحشتناكي رمانتيك.رابطش با گودزيلاي ما عاليييييييي و بشنويد چند جمله از اين پسر خاله در شرايط مختلف:مامان هر كاري دوست داريد بكنيد فقط منو زهرا رو(گودزيلاي ما)از هم جدا نكنيد!!!!!!!!
مامان من انقد زهرارو دوست دارم كه وقتي بهش فك ميكنم گريه ام ميگيره!!!!!!! مامان كي واسم زن ميگيري پس؟؟!!!!!!!!!!! مامان اگه تو بميري كي واسم زن بگيره پس؟!!!!!!!!!!!!!!!زهرا من خيلي تورو دوست دارم دلم ميخواد بوست كنم و.........
ليلي و مجنونO-o 
شيرين و فرهاد:/
همه ي عاشقاي دنيا:o
زياده بقيش يادم نيس.......من الان سرمو كجا بكوبم از دست اينا؟
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، عشقم 2afm
آگهی
نه اون تعریف های بی مزه ولی خنده دارت جزو شونه.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
این فریدم یکی درود رو انداخته توی دهنمون یکی شومپت خدا بگم چیکارت نکنه فریدDodgy
(26-08-2013، 20:49)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

هایBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 132
شادی جونمممممممممممممممممم منو یادته؟Angel
(26-08-2013، 20:52)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فریدم یکی درود رو انداخته توی دهنمون یکی شومپت خدا بگم چیکارت نکنه فریدDodgy

نه گلم با عرض پوزش این درود تیکمه!!! قبل از اینکه بیام اینجا تو دهنم بوده!!!!
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 132
(26-08-2013، 20:50)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاغا جاستين بيبر پيش مرگم شه اگه دروغ بگم!!!!! 
يه پسر خاله دارم در نوع خودش گودزيلاي عجيبيه و به طرز وحشتناكي رمانتيك.رابطش با گودزيلاي ما عاليييييييي و بشنويد چند جمله از اين پسر خاله در شرايط مختلف:مامان هر كاري دوست داريد بكنيد فقط منو زهرا رو(گودزيلاي ما)از هم جدا نكنيد!!!!!!!!
مامان من انقد زهرارو دوست دارم كه وقتي بهش فك ميكنم گريه ام ميگيره!!!!!!! مامان كي واسم زن ميگيري پس؟؟!!!!!!!!!!! مامان اگه تو بميري كي واسم زن بگيره پس؟!!!!!!!!!!!!!!!زهرا من خيلي تورو دوست دارم دلم ميخواد بوست كنم و.........
ليلي و مجنونO-o 
شيرين و فرهاد:/
همه ي عاشقاي دنيا:o
زياده بقيش يادم نيس.......من الان سرمو كجا بكوبم از دست اينا؟

سر کوبوندن لازم نیس که

(26-08-2013، 20:53)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادی جونمممممممممممممممممم منو یادته؟Angel

اره دیگه با اسم صحرا بودی قبلا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
اعتراف میکنم کلاس 2دبستان که بودم تو امتحان بلد نبودم جواب این سوالو بدم و از خلاقیت خودم استفاده کردم
سوال این بود:
شکر از چه چیزی به دست میاد؟
جواب من:قند را میکوبند شکر به دست میاد
چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شماها عمرا میتونستین همچین جوابی بدین
 سپاس شده توسط عشقم 2afm ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
فری......
درودSleepy
اعتراف میکنم بچه که بودم فکر میکردم ماکارانیو هم مثه برنج میکارن
.
.
.
.اِ اِ اِ اِ اِ اونجوری نگاه نکنین دیگه،بچه بودم الان میدونم که درخت داره
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، عشقم 2afm

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان