امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(26-08-2013، 23:49)گرگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:47)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:46)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:43)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:40)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند تایی هستن که روشون بد جور تاثییر می ذارم ولی یه چندتایی هم هست به سبب همین چیزایی که می ذارم مجبورم درخواست دوستیشون رو رد کنم توی فیس بوکBig Grin یه پا دستگاه شنود هستن این برادران.
یا خدا !Dodgy
جوونای غرب زده !
فیس بوک ؟!
استغفرالله  
:ggr::ggr:

باز شروع کردی؟؟Dodgy
هدیه Dodgy

دیروز که نتونستم به راه راست هدایتت کنم شاید امروز فرجی بشه Exclamation

ولش کن همه یه جوری حال میکنن موسی به دین خویش

توهم با فیسبوک مخالفی؟؟Undecided
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 155
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ
آگهی
ditditditditdit
نقل قول: اون شناگره بدجور جریانش اذیتم کرد ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 155

با آسیب به آرامگاه کوروش :|

من بیشتر چیز های ناراحت کننده توی برگ فیس بوکم می ذارمUndecided دست خودم نیست . این جوریه دیگه. عقده ی اخبار خوب پیدا کردم توی این مملکت.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Atoosa.s
(26-08-2013، 23:50)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:48)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:43)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:41)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:39)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نات بدAngel
تو خوبی؟
منم بد نیسم.
زندم هنو نفس میکشم البت متاسفانهRolleyes

چرا متاسفانه؟Undecided

چرا متاسفانه؟Undecided
هعـــــــــ ـ ـِی    :|
بیخیSleepy

وااا -__- :ا

(26-08-2013، 23:49)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bathtime

چته رها؟؟Angel

پوکیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 155
 سپاس شده توسط Atoosa.s ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Łost Đλtλ
(26-08-2013، 23:53)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:50)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:48)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:43)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:41)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بد نیسم.
زندم هنو نفس میکشم البت متاسفانهRolleyes

چرا متاسفانه؟Undecided

چرا متاسفانه؟Undecided
هعـــــــــ ـ ـِی    :|
بیخیSleepy

وااا -__- :ا

(26-08-2013، 23:49)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bathtime

چته رها؟؟Angel

پوکیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا؟
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ
(26-08-2013، 23:51)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:49)گرگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:47)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:46)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 23:43)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا خدا !Dodgy
جوونای غرب زده !
فیس بوک ؟!
استغفرالله  

باز شروع کردی؟؟Dodgy
هدیه Dodgy

نه من مخالف نیسم ولی موافقم نیسم اصلا بی نظرمTongue
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(26-08-2013، 23:51)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا خدا !Dodgy
جوونای غرب زده !
فیس بوک ؟!
استغفرالله  

باز شروع کردی؟؟Dodgy
هدیه Dodgy

من با موسا عیسا کاری ندارم !
همینی که من میگم 
فیس بوک = جیز Angry

سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(26-08-2013، 23:54)گرگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز شروع کردی؟؟Dodgy
هدیه Dodgy

نه من مخالف نیسم ولی موافقم نیسم اصلا بی نظرمTongue
بازم تو هپروتیا امینAngel
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Atoosa.s
نقل قول: هـلـوآلــ.../
کـیـآ عـکـسـمـو دیدن؟

من که تنها یک نگاره از کودکیت دیدم که پشه گازت زده بودBig Grin
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ღSηow Princessღ
بدرود همگی

شب همگی به خوشی

fishingfishingfishingfishingbathtime
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان