امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(27-08-2013، 0:11)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی وجود منو حس میکنه عایا؟
=|
کاملا حس میکنم.......Exclamation
بــــه بــعـــضــیا بــآیــد گفـــت...

کـــآشــکی شعــورتـــم !×

مثــل لیـــســت دوســتــآت..

هــرروز بــه تــعــدادش اضـــآفــه مــیشــد!×(:
 سپاس شده توسط HeDyE~×~
آگهی
(27-08-2013، 0:14)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اِهِم^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 162
اوهوم

اِهِم اِهِمDodgyDodgyDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 162

سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، HeDyE~×~
نـآزی سـلـآمـHeart
 سپاس شده توسط HeDyE~×~
نقل قول: آقـآ مـجـبـورمـ نکن عکسمـو بذارمـ ملت بکنن دسکتاپ رایانشون^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 162

هـر کـی سوژه کـرده بـه مـن مـعـرفـی کنید خـودمـ حـآلشو میگرمـ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 162
از این بـهـتـر گیرشون میــآد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی بیاید ازمـ سوال بپرسید^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 162
من خودمو گفتمBig Grin میگم من رو سوژه کردن.

چه جیگری هستی تو پسAngelBig Grin

باشه میام بازم پرسش خفن می ذارم. از اونایی که آماده دارمSleepy
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، HeDyE~×~
(27-08-2013، 0:13)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رها نمیره. نگا واسه من سپاس زد. بچه میگی خدانگهدار باید بری مگر این که توی داهات شما وارونه باشهBig Grin

نقل قول: کسی وجود منو حس میکنه عایا؟

=|

تو که می دونی . من خوب حس میکنم.Sleepy

باور کن وارونس!!!!
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 162
 سپاس شده توسط Atoosa.s ، FARID.SHOMPET ، HeDyE~×~
(27-08-2013، 0:15)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناموسا بچه ها اصرا می کنن!!!!!!

اگر من بخوام برم!! این ایسان قبر تو قبری میاد میشینه جا من!!!

باوووووو اصلا هرکاری میخوای بکن دیگه:ا
(27-08-2013، 0:17)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 0:15)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برمSadSadSadSadSadSadSad
(27-08-2013، 0:18)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 0:17)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برمSadSadSadSadSadSadSad

نه
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(27-08-2013، 0:13)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رها نمیره. نگا واسه من سپاس زد. بچه میگی خدانگهدار باید بری مگر این که توی داهات شما وارونه باشهBig Grin

نقل قول: کسی وجود منو حس میکنه عایا؟

=|

تو که می دونی . من خوب حس میکنم.Sleepy
قبول نی نامردیه =/
-_-
(27-08-2013، 0:13)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 0:11)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی وجود منو حس میکنه عایا؟
=|

چرا
:|

سلام پری خاله =))))))

when you smile , I melt inside

سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ღSηow Princessღ
(27-08-2013، 0:14)paria/1  نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی بیاید ازمـ سوال بپرسیدSleepy
حالا من رو مخم دیگه اره ؟!؟1Dodgy

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان