امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

بابای 

خدافس

خداحافظ

خدانگهدار

چقد خداحافظی داریم ما ایرانیا؟!!!!!!!1 بای خدافس خدافض خداحافظ خدانگهدار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 165

سپاس شده توسط Łost Đλtλ
آگهی
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: Atoosa.s، gholnar، paria/1، ستاره بانوی ایران زمین، فرید_رومل، ♥اهورا♥3 کاربر پنهان

یـآدمـه این آقـآ گفت دارمـ میرمـDodgy

هـدیـه مـن سرمـ درد یمکنه روز های دیگر از 7:30 تا 9 اینجــآمـ بیا ویزیتت کنمـ روانکـآو اجتمـآعـی هستمـSmile
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ
(27-08-2013، 0:30)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 0:29)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا هدیه؟؟؟؟

گفتم ک نمیدونم،،از چهار روز پیش ک اون بلاروسر اون همستر بدبخت اوردم اینجوریمUndecided........
کدوم همستر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چ بلایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
بــــه بــعـــضــیا بــآیــد گفـــت...

کـــآشــکی شعــورتـــم !×

مثــل لیـــســت دوســتــآت..

هــرروز بــه تــعــدادش اضـــآفــه مــیشــد!×(:
مدت   انلاین بودنم شد یه هفته ولی هنوز سه تا ستاره دارم !
اخه چراcrying

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 165
 سپاس شده توسط Atoosa.s
(27-08-2013، 0:31)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: Atoosa.s، gholnar، paria/1، ستاره بانوی ایران زمین، فرید_رومل، ♥اهورا♥3 کاربر پنهان

هـدیـه مـن سرمـ درد یمکنه روز های دیگر از 7:30 تا 9 اینجــآمـ بیا ویزیتت کنمـ روانکـآو اجتمـآعـی هستمـSmile

اوهه

(27-08-2013، 0:32)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 0:30)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 0:29)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا هدیه؟؟؟؟

گفتم ک نمیدونم،،از چهار روز پیش ک اون بلاروسر اون همستر بدبخت اوردم اینجوریمUndecided........

هیچی بیخیال،،ولی اون بدبخت بردم تو افسایتcry2cry2cry2cry2cry2

(27-08-2013، 0:32)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدت   انلاین بودنم شد یه هفته ولی هنوز سه تا ستاره دارم !
اخه چراcrying

باید ارسالات 250تا بشه تا چهارتا ستاره بگیری
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، Atoosa.s
من برم ارسالا مو زیاد کنم بعدش بخوابم بدرود بچه ها Heart
بازم توصیه میکنم به اخرین تاپیکم سر بزنید Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=51220

سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(27-08-2013، 0:34)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 0:31)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهه

(27-08-2013، 0:32)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا هدیه؟؟؟؟

خجالت بکش سر اون موجود بی دفاع چ بلایی آوردی؟؟؟:4fv:
بایدم حالت بد باشه....کاملا طبیعیه

منم رفتم.شب خوشAngel
بــــه بــعـــضــیا بــآیــد گفـــت...

کـــآشــکی شعــورتـــم !×

مثــل لیـــســت دوســتــآت..

هــرروز بــه تــعــدادش اضـــآفــه مــیشــد!×(:
(27-08-2013، 0:40)Atoosa.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 0:34)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهه

چرا هدیه؟؟؟؟

خجالت بکش سر اون موجود بی دفاع چ بلایی آوردی؟؟؟:4fv:
بایدم حالت بد باشه....کاملا طبیعیه

منم رفتم.شب خوشAngel
اه هDodgyDodgy
بسه دیگه چقدبایدسرزنش بشمDodgyDodgy
شب بخیر اتوسا
سلام
الان 8 صبحه
هيچکي نيستbathtime
 سپاس شده توسط Adl!g+
زود باشین بیدار شین تنبل ها

بیدار شید دیگهAngry

بیدار شید دیگهAngry

تنبل ها ها ها ها ها ها ها AngryAngryAngry

Confusedبیدار شین می کشمتونUndecided

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان