امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

نفس یه لینک بده متن آهنگ تیلور باشه بدون زیرنویس فارسی
 سپاس شده توسط *Nafas*
آگهی
0930 بود بدش199 ایناهم توش داشت بدیو نگار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
بابایی نوه دار شدیShy
 سپاس شده توسط *Nafas*
(27-08-2013، 11:00)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم:|
جان؟!
حالت خوبه؟!
معلومـِ!(=

دادم شیوا!/=

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 212

(27-08-2013، 11:00)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 10:58)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 10:57)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آدم خوارم مگه بشر!((=
من خودم تورو بزرگ کردم این مرمر که نبود!)=

نخوریا!!
واسه م شوکولات میخوری؟!Shy
منظورت میخریه؟!(=
آره میخرم!&___&

ایش صحرا کشتیم بشر!
من اصلا ترجیح میدم رپ و خارجی گوش ندم!
این آهنگ رو هم یکی از دوستام بهم معرفی کرد!

cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying خدایااااااااااااااااااااا

این بود قرارای ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cryingcryingcrying
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ
(27-08-2013، 11:00)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 10:58)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 10:57)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آدم خوارم مگه بشر!((=
من خودم تورو بزرگ کردم این مرمر که نبود!)=

نخوریا!!
واسه م شوکولات میخوری؟!Shy
[size=medium][font=Comic Sans MS]منظورت میخریه؟!(=
آره میخرم!&___&
نگی رمان جدید میخوام
بدون رمان اموراتم نمیگذره
یه رمان خوشمل عاشقونه بوگو
(27-08-2013، 11:00)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم:|

دخـــدرم^ــ^
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط ƝeGaЯ
سلام به همگی
خداوندا از همه گذشتم بگذر ازمن[/font][/size]
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
=|
صحرا؟!دیوونه شدی؟!|=
واه!|=

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 212

تارا مسافرت بود بچه ها تا دو سه روز دیگه برمیگرده Big GrinBig GrinBig Grin
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، *Nafas*
سلام نسیم!

ووی چمیدونم نفسی تو رمانا فرشته رو خوندی؟!

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

سپاس شده توسط *Nafas* ، na30m

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان