امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

افرین مامان بزرگ برین خصوصی حرف بزنین
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
(27-08-2013، 15:34)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماکان عزیزم من الان به بخشه احیا میرما بشه دیگه یه چنتا خنده دار بزار بچه ها هم فیض ببرن

خودتم بیا خصوصی کارت دارمBig GrinTongue

نچ
نچچ
نچچچ
نچچچچ
نچچچچچچچچچ
نننننننننننننننننننننچ
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(27-08-2013، 15:35)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی ببخشید یهو رفتم

سلام نسیم جان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط na30m
(27-08-2013، 15:34)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماکان عزیزم من الان به بخشه احیا میرما بشه دیگه یه چنتا خنده دار بزار بچه ها هم فیض ببرن

خودتم بیا خصوصی کارت دارمBig GrinTongue
فقط چون عشقم گفت

یکی از فانتزی های زندگیم اینه که یه روز برم پارک وی اگه یه پورشه پارک باشه برم سریع بشینم توش محکم بزنم در گوشه رانندش بگم واسه چی ماشینم رو دیر اوردی ها.
فقط الان یه مشکل دارم اونم باز کردن درش هست اخه بلد نیستم.
کوفت نخند مگه تو بلدی :|

کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(27-08-2013، 15:35)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی ببخشید یهو رفتم
سلاااااام خوش اومدیTongue
معلم میدانست که فاصله هاچه به روزمان می آورند که به خط فاصله میگفت :خط تیره
 سپاس شده توسط na30m
کلاس اول دبستان بودم سر درس "ص" وقتی داشتم مشقاشو مینوشتم به ذهنم رسید ما تو زبان عامیانه میگیمبارون اما کتابیش میشه باران پس صابون هم لابد صابانِ اصلش!!! از این نبوغ خودم خرکیف شدم همه مشقامو نوشتم صابان!!! فرداش معلممون به شدت نبوغمو برد زیر سوال
 سپاس شده توسط na30m ، M.K.N ، عشقم 2afm
(27-08-2013، 15:37)bela vampire نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری باید نویسنده بشم؟؟؟؟DodgyDodgyDodgyDodgy

درخواست نویسندگی بدی

شرایطشو باید داشته باشی و.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 276
3 کاربر پنهان 
حیف فرید نیست بگه اینا کینSad
هـــآی(:
 سپاس شده توسط *Nafas*
(27-08-2013، 15:37)bela vampire نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری باید نویسنده بشم؟؟؟؟DodgyDodgyDodgyDodgy

باید ارسالای فریدو چک کنی ببینی تو کدوم بخش درخواسته نویسندگی داده
Channel

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان