امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

cryingcryingcryingcryingcrying123p
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
آگهی
(27-08-2013، 21:29)شیوا5 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:27)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:26)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:21)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب بخير همگيHeartHeart

میخوای بخوابی؟؟؟

من 11 شب تازه شارژ میشمBig Grin

فردا بايد برم مدرسهaah:rum::rum:cry2

خوش به حالت

o___O
-____-
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 337
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
خدافس فاطمه..!!!

بچه ها ببخشید من اومدم اَه دوباره باس برمcryingcryingcrying

خدافس رز ، فرید و.........................بــــــ×ـــآی بای

(27-08-2013، 21:28)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس تو هم مث منی جاسمین.منتظر بچه هام.TongueTongueTongue

جاسمین؟؟؟؟

ای بابا اسم من صباست
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 337
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، FARID.SHOMPET ، Mason
(27-08-2013، 21:28)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cryingcryingcryingcryingicryingcryingcryingcryingcrying

:|HeartHeartHeartHeartBig Grin
ستاره ایران زمین و گرگین نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcrying
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
(27-08-2013، 21:30)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:29)شیوا5 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:27)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:26)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:21)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب بخير همگيHeartHeart

میخوای بخوابی؟؟؟

من 11 شب تازه شارژ میشمBig Grin

فردا بايد برم مدرسهaah:rum::rum:cry2

خوش به حالت

o___O
-____-

کجاش عجیبه؟؟؟؟
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(27-08-2013، 21:28)شیوا5 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:26)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 21:24)شیوا5 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی میتونه یه جمله با tidal wave واس من بسازه؟

جانداره؟ تو جیب جا میشه؟ خوردنیه؟ ‏O_O

اره در همین مایه هاست تو خودتو درگیر نکن حیف اون سلول های خاکستری نیست؟معنیش موج بزرگه

چی؟؟؟ ها؟؟؟ من کیم؟ تو کی هستی؟ اینجا کجاست ‏‎@_@‎
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
اخ ببخشید صبا جون.TongueTongueTongue
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
(27-08-2013، 21:31)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاره ایران زمین و گرگین نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcrying

اول اسماشونو یاد بگیر بعدش واسشون گریه کنBig Grin
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، عشقم 2afm

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان