امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(28-08-2013، 10:30)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام . . .
درود.
 سپاس شده توسط +shina+ ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
نقل قول: فرید من همچین چیزی تو گزینه های دیگر ندارم!^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 373
سواد داری؟! اون جا در تنظیمات در گزینه های دیگر هست یدونه کشویی که می تونی بازش کنی و بالاترین گزینه رو انتخاب کنی که cseditor هست.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas*
فهمیدی شوورم؟

بازم تو خواب من با من قدم بزن

آروم و سر به زیر

میمیرم از غم و بی خود سراغمو از آدما نگیر
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas*
سلام نسیم

خوبین؟
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، na30m
نقل قول: من كاربر شايسته انجمن^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 373
اگه با كسي قر كنم طرف سيا بخت ميشه^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 373
و من الان باتو قرم فريد..

بیشین بینیم واوا. حالا بیخیال قهر نکن چون می دونم شما دخترا چه نازی می کنید . دیشب دو ساعت داشتم با لعیا آشتی می کردم.DodgyBig Grin

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
من گلرخ موخوامSad
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas* ، βΑllεяiηΑ♡
(28-08-2013، 10:30)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:25)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان گلم سلامی دوبارهHeart
سلام عزیزم
(28-08-2013، 10:26)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:24)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:20)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چن سالته؟؟؟ o__O

19 سال
هاننننننن!!!!!!
اهم اهم من 14. خدا فظ.ru1
چیه داداش کوچیکه در رفت باید بگیرمشgun:ggr:384یکی از این سه روش

خوبی گلم!؟Heart
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 373
 سپاس شده توسط mfire44 ، na30m
(28-08-2013، 10:29)bela vampire نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوورم اگه یه بار دیگه به من و لادن خیانت کردی می‌ریزیم سرت میزنیمت
چشــــــوم!!Confused
(28-08-2013، 10:29)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس آواتارت توحلقم.
من نظر نخواستما!!!Angel
(28-08-2013، 10:21)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:17)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا سلام!
خوبی؟!
نه چی گفت؟!Angel
سلام
وقتی پسرا (وان دیرکشن) جایزه بهترین موزیک ویدئو تابستان رو به خاطر بست سانگ اور گرفتن همه جمعیت هووووووو زدن که گاگا خیلی ناراحت شد و رفت بیرون بعدشم تیلور جایزه بهترین موزیک ویدئو رو بخاطر ای نو یو ور ترابل که گرفت گفت ممنونم از کسی که الهام بخش من بود چون من الان اینو دارم و به هدیش اشاره کرد منظورش هری بوده دختره ی چرت هریم گفته دوستی با تیلور واسم مث درد الاغه یعنی تقصیر خودم بوده که با اون دوست شدم.
چه ماجراهایی!!Angel
(28-08-2013، 10:30)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: هوم؟!

هوم؟! خانوم چرا زنگ میزنی هوم هوم میکنی!؟ بهت یاد ندادن سخن بگی!؟ **** و ** که ***** آره.
هـــــــــــــــــــــآن؟!!
الان این ستارها چی چی بود؟!Dodgy

نقل قول: فرید دهن سرویس تر از تو داداشته بعد منم بعد داداشمه =))))
پری شب یو اس پی امانتی رو توی کلاهش میون لباساش توی کمدش پیدا کردیم با مامانم.Dodgy بچه کرمه.
اخی نازی
همین به دردت میخوره!
(28-08-2013، 10:30)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام . . .
شیییییییییلامAngel
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، mfire44 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، +shina+
من برم شاید کتاب بخونم.

بدرود

سپاس شده توسط bela vampire ، βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas*
(28-08-2013، 10:35)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:30)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:25)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان گلم سلامی دوبارهHeart
سلام عزیزم
(28-08-2013، 10:26)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:24)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:20)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چن سالته؟؟؟ o__O

19 سال
هاننننننن!!!!!!
اهم اهم من 14. خدا فظ.ru1
چیه داداش کوچیکه در رفت باید بگیرمشgun:ggr:384یکی از این سه روش

خوبی گلم!؟Heart
با منی گلم؟؟Heart

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان