امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(28-08-2013، 10:34)*2gether4ever* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گلرخ موخوامSad
دیروز اندکی ان شده بود

با نت همسایشون fishing
 سپاس شده توسط *Nafas* ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(28-08-2013، 10:34)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من كاربر شايسته انجمن^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 374
اگه با كسي قر كنم طرف سيا بخت ميشه^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 374
و من الان باتو قرم فريد..

بیشین بینیم واوا. حالا بیخیال قهر نکن چون می دونم شما دخترا چه نازی می کنید . دیشب دو ساعت داشتم با لعیا آشتی می کردم.DodgyBig Grin
اومممممم..
الان بت اجازه ميدم ازم معذرت بخواي..!Angel
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
بچه ها کی زین رو دوس داره ؟؟؟
 سپاس شده توسط bela vampire ، *Nafas* ، Ƒαкє ѕмιƖє
افرین شوورم

بازم تو خواب من با من قدم بزن

آروم و سر به زیر

میمیرم از غم و بی خود سراغمو از آدما نگیر
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(28-08-2013، 10:33)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید من همچین چیزی تو گزینه های دیگر ندارم!^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 374
سواد داری؟! اون جا در تنظیمات در گزینه های دیگر هست یدونه کشویی که می تونی بازش کنی و بالاترین گزینه رو انتخاب کنی که cseditor هست.
دارم بابا!!
ولی نی به جان ننه بزرگم!Sad

(28-08-2013، 10:34)bela vampire نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدی شوورم؟
بعــــــــلهAngel

(28-08-2013، 10:34)*2gether4ever* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گلرخ موخوامSad

شنبه هوووووهوووووووووو!!
بگم بیاد پایین پیش من؟!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، bela vampire ، *2gether4ever*
(28-08-2013، 10:35)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم شاید کتاب بخونم.

بدرود

من تا ميام بروDodgy

سلاممم
شومپتاي گلBig GrinHeartHeart
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، FARID.SHOMPET
بای AngelAngelAngel
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، bela vampire ، *Nafas*
(28-08-2013، 10:36)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:35)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:30)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:25)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان گلم سلامی دوبارهHeart
سلام عزیزم
(28-08-2013، 10:26)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 10:24)na30m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

19 سال
هاننننننن!!!!!!
اهم اهم من 14. خدا فظ.ru1
چیه داداش کوچیکه در رفت باید بگیرمشgun:ggr:384یکی از این سه روش

خوبی گلم!؟Heart
با منی گلم؟؟Heart

نه دوست عزیزSleepy
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 374
یه سوال ذهن منو مشغول کرده
چرا شلوار سفید می پوشی خاکی میشه رنگش سیاهه؟
ولی وقتی شلوار مشکی می پوشی خاکی میشه رنگش سفیده؟
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡ ، bela vampire ، FARID.SHOMPET ، na30m
(28-08-2013، 10:37)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها کی زین رو دوس داره ؟؟؟

me me me me me me meHeart
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 374
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان