امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

سلامBig Grin
ببینم می تونید سپاسامو به 4200 برسونیدAngel
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، βΑllεяiηΑ♡ ، Mïņ̃†êR ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ~JaSmIn~ ، *Nafas*
آگهی
بچه ها این سپاس ها که میبینید بخاطره شلوغیه وگرنه نمیشه 2بار سپاس بدی ماله یکی دیگس ولی اسمه نفرقبلیو نشون میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє
انرژی منفی نده نفس دیگه.Dodgy اه

منم برم

دست همه به سبب سپاس دادن درد نکنه.

بدرود
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Mason ، βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas* ، ~JaSmIn~ ، Mïņ̃†êR ، Wanton
احمقانه ترین کار زندگیم این بود که سعی کردم مفهوم ای دی اس ال رو برا مادربزرگم توضیح بدم!!
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mason ، βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ~JaSmIn~
(28-08-2013، 15:50)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من یه اعتراف بکنم این عکسه ماکان خیلی جدیه من میترسم
همینBig Grin
چه قدر لباس مشکی بهت میاداگه میدونستم زودترمیمردم.
اشتباه ازمن بود کسی راپاشویه میدادم که در تب دیگری میسوخت

رونوشت برداشته شده از کاربر (نگین...)
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡ ، Mïņ̃†êR ، عشقم 2afm
(28-08-2013، 15:49)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده 19997 بار در 7215 ارسال

3 تا دیگه می خوام بشم 20 هزار تاDodgy بدید این سه تا رو هم دیگه.

نقل قول: چی چی میخواد؟!
از *گذاشتنت بدمممممممم میاد!!!

بدممممممممممممممممممممم
چی گفتی بوگوووووووووووووووو
لامباداBig Grin یه جور شرت نمایشی هست که این بریزیلی های بی ناموسی توی برنامه ها و جشن های کارناوال می پوشنConfused اونجاست که مامان و بابا ها جلو چشم بچه هاشون رو میگیرنBig Grin
نقل قول: هاااااااااااااااااااااان!!Big Grin
مرسی از توضیحت
خوب توضیح میدی!!
بیست میشی این ترم!!
چه ربطی داره که من دوست پارمیدام؟
چون هی خواهش میکنی. گفتم که در جریان باشی من آدم نخبه گرا و شایسته سالاری هستم.Sleepy

خودشیفته ست!!
به درد بابای من میخوره!!
بشینن هی مسائل مملکتو شرح بدن!!
کپی بابامی فرید!Shy
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡ ، FARID.SHOMPET
نه دوستان گلم بنده باید برم خواهرزاده ی نازنینمو حاظر کنم تا بریم شهربازی DodgyAngel
تا درودی دیگر بدرود دوستان گلم خیلی دوستون میدارمHeart
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 449
 سپاس شده توسط Mason ، FARID.SHOMPET ، Mïņ̃†êR ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(28-08-2013، 15:49)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 15:45)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 15:35)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام:ngh:
جوابم نداديد اشکال نداره...
دوستون دارمHeart

سلام فاطمه خشگله

مامان گلمHeartHeartAngel

Heart
جانم
(28-08-2013، 15:51)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 15:50)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم برم دیگه بمیرم یه جا جای من نبید بای شیوا بای

مامان...crying

چیه گلم؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 449

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє
نقل قول: منم برم دیگه بمیرم یه جا جای من نبید بای شیوا بای

تو چت شد

cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
Channel
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡
اعتراف میکنم راهنمایی که بودم به شدت جو گیر بودم، همسایگیمون یه خانومه بود که تازه از شوهرش طلاق گرفته بود، شوهره هم هر روز میومد و جلو در خونش سر و صدا راه مینداخت، خیلی دلم واسه خانومه میسوخت. یه روز که طرف اومده بود عربده کشی، تصمیم گرفتم که برم و جلوش در بیام. رفتم تو کوچه و گفتم آهای چیکارش داری؟ یارو یه نگاه بهم انداخت و یه پوزخندی زد و به کارش ادمه داد، منم سه پیچش شدم، وقتی دید من بیخیالش نمیشم گفت اصلا تو چیکارشی؟ منم جوگیر، گفتم لعنتی زنمه!!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡ ، Wanton ، Mason

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان