امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝

قر کمریا بیان وسطBig GrinBig GrinBig Grin
آگهی
يني تو اينو داشتي|:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
فاطی چت رومش کجاس؟!
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(13-06-2014، 11:52)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يني تو اينو داشتي|:

هیم|:
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
حس جیغ زدنم ندارم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 62
(13-06-2014، 11:53)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 11:52)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يني تو اينو داشتي|:

هیم|:

خوبه |:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
آگهی
(13-06-2014، 11:52)mohadese iglesias نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قر کمریا بیان وسطBig GrinBig GrinBig Grin

اول خوووودت بیاUndecidedUndecidedUndecided
 سپاس شده توسط mohadese iglesias
(13-06-2014، 11:51)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 11:50)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 11:48)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی:/\

جونم فاطی:/\

چطوری؟-_-

حالم خوش نی-_-

خُل شدم|:

تو چته؟ >___<
باو ما جوونیما ، چیه همش افسرده ایم؟خل بازی درارین ، پیرزن 80 ساله نیسین که ^___^

|:

باشه ..|:

.
.
.
.
.
.
لی لی لی لی لی |:

هوهوهوهوهوهوهو|:

هوهوخان باد مهربان|:

لالالالالالالالالالالا|:

مجازی ک نمیشه-_-

من پیشت بودم میدونسم چیگارت کنما ینی :|
خداتو شکر کن -_-

ایسان؟؟
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
(13-06-2014، 11:54)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 11:51)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 11:50)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 11:48)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی:/\

جونم فاطی:/\

چطوری؟-_-

حالم خوش نی-_-

خُل شدم|:

تو چته؟ >___<
باو ما جوونیما ، چیه همش افسرده ایم؟خل بازی درارین ، پیرزن 80 ساله نیسین که ^___^

|:

باشه ..|:

.
.
.
.
.
.
لی لی لی لی لی |:

هوهوهوهوهوهوهو|:

هوهوخان باد مهربان|:

لالالالالالالالالالالا|:

مجازی ک نمیشه-_-

من پیشت بودم میدونسم چیگارت کنما ینی :|
خداتو شکر کن -_-

ایسان؟؟

باشه^-^
 سپاس شده توسط Magical Girl
برو بچ السلام علیکم.
چه خبر؟
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان