امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝

(13-06-2014، 18:09)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 18:06)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی همش اینجا نیستیم که باحال شیم-_-

برو اون گوها رو جمع کن بیـــــــآر-_-

خسته شدم دیه ! .__.

یا باید تو رو بکشونم اینجا یا اونا :|

عععععععععععععععهcry girlcry girl
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط GαяBagє Gιяℓ
آگهی
(13-06-2014، 18:10)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 18:08)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 18:01)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهره من مجرد بمونهcry girlcry girlcry girlcry girl

.__.

عجب !! :|

2قلو ایم حال میده زندگیShy

تو معرفی کن خو:|
عوا دوقلو اید ؟! ^_^

با هم تو یه روز ازدواج کنین :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط parmida.a
وااااااااااااا ازدواج...دیوانهBig Grin

ما فقط بلدیم بخندیم:|
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
(13-06-2014، 18:11)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 18:06)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 18:04)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوفف ..

زنده امـ هنوز +__+ !

فاطی منو ببر دکتر :|
حامله ای ؟! :|

(13-06-2014، 18:07)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جینگیلی جینگیلی قناری ^_^

فاطی من لباس هیچی ندارم بپوشم :|

لباس چی بپوشم برا عروسی ؟ -_- !
لُخت برو ._.

اون لباس مشکیه ی منو بپوش ._.

نه :|

تا ساعت شیش خواب بودم فک کنم سرطان دارم .-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
ویرایش شد..مرسیBig GrinعاشقتمBig Grin
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط GαяBagє Gιяℓ
(13-06-2014، 18:11)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 18:09)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 18:06)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی همش اینجا نیستیم که باحال شیم-_-

برو اون گوها رو جمع کن بیـــــــآر-_-

خسته شدم دیه ! .__.

یا باید تو رو بکشونم اینجا یا اونا :|

عععععععععععععععهcry girlcry girl

خو تو باس هر روز آن باشی -_-

(13-06-2014، 18:14)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویرایش شد..مرسیBig GrinعاشقتمBig Grin

بگو خواهرتم بیادShy
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط parmida.a
آگهی
نمیتونم آن شم...ولی سعی میکنم=))))))

من میرم عشقم..

بچه های دیگه هم که هستن بابای=)
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
(13-06-2014، 18:14)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه :|

تا ساعت شیش خواب بودم فک کنم سرطان دارم .-.
خواب زیاد .. حالت تهوع .. سرگیجه ..

همش نشونه های حاملگیه :| !
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
از مدیرا میترسم *.-.* !
چون نمیزارن مدیر شیم *.-.* !

من برم *._.*
فاطی ت ام مدیر نمیشی با اون دسته گلت *._.* ؟
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 144
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
نه دوس ندارم لادن...

بایAngel
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان