امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝

(13-06-2014، 19:20)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام -_-

هوهو ک*** جمع اومد ! ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 150
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 150
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، T A R A ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Dead Silence ، Mohammad 77
آگهی
تورو خدا بذارید من گفتگو بعدیو بزنمcry girl
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، armin van buuren ، Dead Silence ، Mᴏsᴇs ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Navisa.
(13-06-2014، 19:21)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:20)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما مشدی ها از همتون بهتر صحبت میکنیم-_-:|
برو یَـره V:
یره نیست یوروئه....
پسر خاله زوروئه...
دیگه تارا اومد نمیشه بقیش رو گفت-_-

(13-06-2014، 19:22)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:20)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:17)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:12)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا:|؟
وات د .....
بای._.

(13-06-2014، 19:12)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام فلسطینی:|

یه کلمه ی سیرجانی =))

توی واتساپ خواهرم کلمات ایل سیرجانی هس حیف نمیتونم اینجا بذارمش صوتیه خیلی باحاله .. ( من خودم چن تا از کلمه هاشون بلد نبودم :| )

معنی لـَــرد : بیرون :|
چ زبون چرتی دارید:|

خفه بمیر :|

ما مثل ادم صحبت می کنیم :/ من خودم اینجوری صحبت نمی کنم بعضیا صحبت می کنن .__.

فقد تــــرانیـــآ *-_-*

مشـدیا لهـجـه دارن :|

خُنُـــــک :|
بدم میاد ازشون:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط T A R A ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mason
(13-06-2014، 19:22)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:20)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:18)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:16)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:13)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احمد کسی برای انجمن تو کلش . کلن ساخته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی بآلای لول 34 بیآد کلن مآ ! (((:
باشه لولتو به رخم نکش *_*Big Grin

اسمش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اسم کلن = Iranian kings
اسم حآجیت = Emperor
معروف به احمد 6 ستآره ! ((:
پرچم کلنتون چه شکلیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قرمز یه خط زرد از روش رد میشه !
لیدر اسمش مرتضی هست !
(13-06-2014، 19:22)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همشون لهجه ندارن ._.
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mᴏsᴇs ، Dead Silence ، Mason

(13-06-2014، 19:17)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:12)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا:|؟
وات د .....
بای._.

(13-06-2014، 19:12)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

lol:|

سلام فلسطینی:|

(13-06-2014، 19:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدانیمـ ._.
یه کلمه ی سیرجانی =))

توی واتساپ خواهرم کلمات ایل سیرجانی هس حیف نمیتونم اینجا بذارمش صوتیه خیلی باحاله .. ( من خودم چن تا از کلمه هاشون بلد نبودم :| )

معنی لـَــرد : بیرون :|
چ زبون چرتی دارید:|

ما مثل ادم صحبت می کنیم :/ من خودم اینجوری صحبت نمی کنم بعضیا صحبت می کنن .__.
مشهدی ها اخلاق ندارن اصلا :| !

دیدم که میگما !

یه بار اومدیم مشهد از یکی خواستیم ادرس بپرسیم گفت بسه دیگه چه قد از من ادرس می پرسین این همه ادم .. توی حرم داشتم یه چیزی به مامانم می گفتم زنه محکم میزنه بهم میگه هیس .. داریم داخل حرم می شیم هجومشون منو له کرد :|
(13-06-2014، 19:20)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10 دقيقه ديگه واليباله , اينجا چه ميکنيد ؟ -___-

همه...حالا لاي لاي.......حالا لاي لاي.......ايران ايران @@@@@ ايران ايران @@@@@ Big Grin
لای لای لای لای لای لای لای لای لای ایران ایران ایران ^_^

فقط غفور ^_^
(13-06-2014، 19:20)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:19)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 19:18)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــو میـرم دریـآ خـودمـو غرق میکُنُـم :|

ب زبان جنوبی -_-*

چیه مگه ؟ :|

مسخره نکردم -_-*

بی جنبه ی  لووووس -_-*
:|
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(13-06-2014، 19:23)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همشون لهجه ندارن ._.

هواپیمآییه ! ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 150
 سپاس شده توسط Mason ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
نقل قول: بدم میاد ازشون:|

منم ازز مشدیا بدم می آد :|

یغیر از فاطی *-_-*
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(13-06-2014، 19:22)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تورو خدا بذارید من گفتگو بعدیو بزنمcry girl

گمشو .__.*
 سپاس شده توسط T A R A
بعد واليبال ميامBig Grin

بدرودBig Grin
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان