امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝

(13-06-2014، 21:48)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:46)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:45)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالبه !!

ستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟>________<

ستی ستی ستی ستیستی)":

خودتی؟؟؟

؟!!

نه من روحشم !!
جیغ._.

قبرت چنده؟

نکنه کنار قبر منو مهتابه؟^_^

بگو دیه._.

خوبی تُ؟
 سپاس شده توسط pink lady
آگهی
(13-06-2014، 21:50)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرو فآطی ! :|

اشتبآه تآیپی !

ببخشید سپآس نمیدم ولی پررو شدین ! ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 186
ت مطمعنی نوه ی روسولی ؟ |:
اگه ت نوه ی رسولی اینده ما خرابه |:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(13-06-2014، 21:49)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:44)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:44)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:40)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:38)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــ زنم سپـــآس ندم بیام ب توی انــ*ـــ سپاس بدم ؟ |:

بـرو ب زنــت بـده !!

عـ*ـن لـیس ||||||||||:
خــــود داف پندار |||:

خـود عـ*ـن پنـدار !!!! |:
خــــــــود گــآو پندار =|||
خـود چُـــ*ـس پنـدار ||||||||||||||||||:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mr.Robot ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
ایمان بزار باشه واسه فردا._.
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(13-06-2014، 21:50)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا صب بگی کی چی میپنداره:|

من بوروم...=)

بای آل:ngh:

خـِـله تا مـازِنـدرونی هـِـستی ؟
 سپاس شده توسط parmida.a
(13-06-2014، 21:50)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:48)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:45)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی رو دوره کردین ک چی-_-

تازه حالش خوب شده ها ..

حالا هی برین*ن تو اعصابش|:

نفهمن :| نمیفهمن !! :|

یکیشونم امیره گـههه هـست :|||

از وقتی آیسان پ خ شو گذاشت خوندم ، بهتر شدم .. ^_^

من ک امروز اصن بات حرف نزدم !
ها چرا ی بار زدم ک گفتم هروئینم کم شده !
اما خوشبختانه هروئین ت خونمون زیاده دوباره خوب شدم !!!!
تو بـــوروبـه شـوهـرت بــدع |:

لـآزم نـی بــآ مـن حـرف بـزنی !!!Sleepy
حیف باید ادب را رعایت کنم *.-.*من ک طرف هیشکیو نگرفتم ک *._.*
من مظلوم *.-.* !
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 186
 سپاس شده توسط Dead Silence
باشه نمیرم .-.

جیغغغغغغغغغغ ستی ستی ستی ژونم ستیی >_<

یه بوس بده این احمت بسوزه v:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، pink lady
(13-06-2014، 21:51)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان بزار باشه واسه فردا._.

فردا هستم موتور سازی .. قراره موتورمو درست کنم ...

سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(13-06-2014، 21:51)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:50)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرو فآطی ! :|

اشتبآه تآیپی !

ببخشید سپآس نمیدم ولی پررو شدین ! ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 186
ت مطمعنی نوه ی روسولی ؟ |:
اگه ت نوه ی رسولی اینده ما خرابه |:

آینده ی روشنی میبینم ! ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 186
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mr.Robot ، Brooklyn Baby
(13-06-2014، 21:52)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 21:50)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا صب بگی کی چی میپنداره:|

من بوروم...=)

بای آل:ngh:

خـِـله تا مـازِنـدرونی هـِـستی ؟

نمنـــــــه..؟؟0_0
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان