امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

در هنگام ورود گزينه مرا به خاطر بسپار را بزنيد..
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، † αƖιєη †
آگهی
(05-08-2014، 14:34)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونو همیشه میزنم :| ..

قبل از ورودم اون گزینه تیک خورده ..
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(05-08-2014، 15:37)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-08-2014، 14:34)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا یه کاری کردی هیستوری های مرور گرت اتوماتیک پاک بشه برا من یه مدت اینجوری بود بعد درست شد ....
انتقادات 143
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، † αƖιєη † ، bahare_021
(05-08-2014، 16:01)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-08-2014، 15:37)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا یه کاری کردی هیستوری های مرور گرت اتوماتیک پاک بشه برا من یه مدت اینجوری بود بعد درست شد ....

من هیچ وقت هیستوری رو پاک نمیکنم .. !

اگرم یه زمانی پاک کنم ( که نمیکنم ) ..

forget password رو نمیزنم .. !

اونی که شم میگید احتمالا ماله همین forget password بوده :| ..
پاسخ
منم با بعضی سایتا این مشکلو دارم ولی با خوشبختانه با فلش تا حالا پیش نیومده Undecided
انتقادات 143
The music feels better
انتقادات 143

پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، MOHSENEBRAHIMI
مرورگرتون چيه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، saeedrajabzade
آگهی
(05-08-2014، 19:08)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرورگرتون چيه؟

کروم .. !
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(05-08-2014، 19:08)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرورگرتون چيه؟
موزیلا
انتقادات 143
The music feels better
انتقادات 143

پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
هم روی کرم و هم موزیلا هنگام ورود به هر سایتی یه گزینه ریممبر مای پسوورد میاد شما اون رو ریممبر کنید درست میشه..
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، † αƖιєη †
ببخشید من یه انتقادم داشتم.لطفه این انتقاد منو تبلیغ انجمن های دیگه نپندارید.
من به انجمن های دیگه که سر زدم دیدم که در عین تعداد کم اعضاشون یه همبستگیی بین اعضا وجود داره.
ولی وقتی که اونجا رو با انجمن فلشخور مقایسه میکنم میبینم انگار تموم اعضای سایت با هم غریبه اند و با هم دعوا دارن.
من خواهشم از شما اینه که یه ذره فرهنگ سازی کنید سایتو.
فرهنگ سازی کنیدو به اعضای سایت بگید اینجا جای رقابت بر سر افزایش تعداد ارسالی ها نیستو کل بچه های فلشخور خواهرو برادر هم حساب میشن.
این سایتو در جهت بالا بردن تعداد بازدیدش بزرگ نکنید.
به منظور یاد دادن روابط اجتماعی جوونا بزرگش کنید.
به خدا همه چیز رقابت نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان