امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(26-10-2012، 15:48)تیناجون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیران عزیز انجمن لطفا به سوال من یکی جواب بده : چراوقتی چند ساعت چیزی رو ارسال نمیکنم مطلب یا یک نظر از ارسال هام کم میشه من سه تا ستاره رو گرفته بودم ولی الان دوباره از ش کم شده HuhHuhHuhHuhلطفا پیام خصوصی جواب بدین اگه ممکنه مرسی
بخش انتقادات جای پرسیدن سوال نیست .

از هم اکنون چنین موضوعی مشاهده شود به شخص اخطار داده میشود .
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، ✘ kArTeL ✘ ، serpico ، احسان 3000 ، # αпGεʟ
آگهی
سلام من قبلا 150 تا ارسال داشتم ولی الان کم شده چرا؟؟؟؟؟؟؟
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
موضوع انتقادات جای پرسیدن سوال نیست که دوست عزیز
اسپم هاتون پاک شده
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 50
پاسخ
درخواست موافقت این را دارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/announcements.php?aid=14

در ضمن در خواست اخراج نیکلا مدیر به دلیل کمونیست بودن و دفاع بسیار نا منطقانه از کمونیست و همچنین

درخواست اخطار برای خودم هم دارم به دلیل طرفداری اشکارا از نازیسم در برخی موارد
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

انتقادات 50
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
ایشون مطالب بسیاری از یک سایت فیلتر شده در سایت قرار دادن که منجر به خطر افتادن انجمن میشوند.
ایشون از سوی بابک بدریان که اسم انجمن فلش خور هم اونجا ممنوع کردن مامور به برهم زدن نظم انجمن هستند.
lمطالب ایشون تماما به نقل از این سایت هست که باعث خطر افتادن انجمن میشوند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.forum.nazicenter.ir

خصوصا در موضوعی علنا نام بردن فلش خور رو اونجا ممنوع کردند.

چندین بار هم با طرح ریزی به سایت حمله کردند تا اینجا رو به نفع خود تغییر دهند که آقای صابر جلوشون رو گرفت.
همانند اینجا که ایشون علنا فرمان تبلیغات در فلش خور را دادند وتمام موضوعات ایشون به همین هدف وتشویش اذهان بوده.
ونفوذی گروه تبلیغات آن سایت هستند.

مطالب ایشون برای انجمن خطر ساز بوده وباید پاک شود.
http://www.forum.nazicenter.ir/thread3644-2.html
ارسال 16 و19 و...
اسناد کاملی مبنی بر خیانت و تبلیغات ایشان
"دختر و افسر مرزی"

انتقادات 50
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط serpico
من 2 تا انتقاد دارم:
1- كي همه تاپيكهايي رو كه من باز ميكنم حذف ميكنه؟ لطفاً دليل حذفشونو بگيد.
2- در قسمت بازي هاي آنلاين-نظرات حرف هاي خيـــــــــلي بد و فحش هاي خيلي بدي نوشته شده.به جاي پاك كردن تاپيكهاي ما،برين اونارو پاك كنيد.
انتقادات 50
پاسخ
آگهی
(31-10-2012، 16:28)Beatriz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 2 تا انتقاد دارم:
1- كي همه تاپيكهايي رو كه من باز ميكنم حذف ميكنه؟ لطفاً دليل حذفشونو بگيد.
2- در قسمت بازي هاي آنلاين-نظرات حرف هاي خيـــــــــلي بد و فحش هاي خيلي بدي نوشته شده.به جاي پاك كردن تاپيكهاي ما،برين اونارو پاك كنيد.

1- لینک موضوع بسته شده رو بدید رسیدگی میشه

2- نظرات هر 20 روز پاک میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘
(29-10-2012، 21:39)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشون مطالب بسیاری از یک سایت فیلتر شده در سایت قرار دادن که منجر به خطر افتادن انجمن میشوند.
ایشون از سوی بابک بدریان که اسم انجمن فلش خور هم اونجا ممنوع کردن مامور به برهم زدن نظم انجمن هستند.
lمطالب ایشون تماما به نقل از این سایت هست که باعث خطر افتادن انجمن میشوند.
http://www.forum.nazicenter.ir

خصوصا در موضوعی علنا نام بردن فلش خور رو اونجا ممنوع کردند.

چندین بار هم با طرح ریزی به سایت حمله کردند تا اینجا رو به نفع خود تغییر دهند که آقای صابر جلوشون رو گرفت.
همانند اینجا که ایشون علنا فرمان تبلیغات در فلش خور را دادند وتمام موضوعات ایشون به همین هدف وتشویش اذهان بوده.
ونفوذی گروه تبلیغات آن سایت هستند.

مطالب ایشون برای انجمن خطر ساز بوده وباید پاک شود.
http://www.forum.nazicenter.ir/thread3644-2.html
ارسال 16 و19 و...
اسناد کاملی مبنی بر خیانت و تبلیغات ایشان

جناب نیکلای شما میگید اسم سایت در این انجمن فیلتر است اما دلیلش را نمیگید

دلیلش این بوده که من به طور غیر مستقیم این سایت را تبلیغ ردم و تعداد زیادی از دوستان به انجمن پوستند ولی با رفتار پسندیده شما از انجمن فرار کردند در ضمن شما نمیتونید 4 روز صبر کنید؟
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

انتقادات 50
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
البته من اونموقع نبودم.امتحان داشتم
آقا صابر بودن که اونارو فراری دادنBig GrinBig Grin
"دختر و افسر مرزی"

انتقادات 50
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
یکی از مشکلات سایت فلش خور این است که وقتی یک بازی را روی دکمه شروع می زنی بعد که می آیی پیام می نویسی بعد می آیی بازی را بکنی می بینی ای بابا دوباره باید واسی تا بازی بیادAngry
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان