امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« سریـالی هـا »

این یه امر طبیعیه که سریال ها واسه کریسمس وقفه میخورن ..

میدسیزن چند هفته قبل از کریسمس پخش میشه و بعد از اون یک الی دو ماه وقفه ایجاد میشه تا پخش قسمت بعد !
پاسخ
 سپاس شده توسط ρяіηcεss~Αιοηε ، I r A n ، Berserk
آگهی
(25-12-2014، 21:52)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها اوضاع خرابه بت رو کشتن 
مگی حالش خرابه 
همه چی داغونه 
واگینگ دد رفت تا 20 بهمنر 
منم خل شدممممممممم کمکککککک......
من بت ومی خوام 
amc  به گل ها   نگاه کن (  نقل قول از کارول )

تازه اوضاع داغون تر هم میشه.یک شخصیتی به داستان میاد به نام نیگان که گاورنر و شین حتی انگشت کوچیکشم نمیشن.از طرفی هم اون دوسته ریک اومده و به احتماله زیاد بعد از نیم فصل به گروه ملحق میشه

(10-01-2015، 14:07)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا یه فیلم رو اینطوری نشون میدن خو؟؟؟ 14 روز دیگه باس صبر کنیمم؟ خدای من :|

خواهره من فیلم نه.سریاله که اینجوریه :|

(11-01-2015، 1:20)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدسیزن چند هفته قبل از کریسمس پخش میشه و بعد از اون یک الی دو ماه وقفه ایجاد میشه تا پخش قسمت بعد !

دلیل اصلیش اینه که مثلا 80 درصد سریال رو تویه 6ماه وقفه میسازن.و 20 درصده باقی مونده رو تویه این 2ماه میسازن
پاسخ
 سپاس شده توسط ρяіηcεss~Αιοηε
(11-01-2015، 1:43){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2014، 21:52)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها اوضاع خرابه بت رو کشتن 
مگی حالش خرابه 
همه چی داغونه 
واگینگ دد رفت تا 20 بهمنر 
منم خل شدممممممممم کمکککککک......
من بت ومی خوام 
amc  به گل ها   نگاه کن (  نقل قول از کارول )

تازه اوضاع داغون تر هم میشه.یک شخصیتی به داستان میاد به نام نیگان که گاورنر و شین حتی انگشت کوچیکشم نمیشن.از طرفی هم اون دوسته ریک اومده و به احتماله زیاد بعد از نیم فصل به گروه ملحق میشه

(10-01-2015، 14:07)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا یه فیلم رو اینطوری نشون میدن خو؟؟؟ 14 روز دیگه باس صبر کنیمم؟ خدای من :|

خواهره من فیلم نه.سریاله که اینجوریه :|

(11-01-2015، 1:20)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیل اصلیش اینه که مثلا 80 درصد سریال رو تویه 6ماه وقفه میسازن.و 20 درصده باقی مونده رو تویه این 2ماه میسازن
وایییینه تو رو خدا م دیگه طاقت یکی شبیه اون دو تا رو ندارم
من از وسطای فصل 3 دیدم اما کل داستان رو می دونم بابام همشو دیده تا به این جا هر هفته با هم دیگه می دیدیم
پاسخ
شبیه اون دوتا نیست.یک چیزی فراتر از اون دوستاست.حالا بیاد میفهمی
پاسخ
نیگان منفور ترین شخصیت توی کامیک هاست .

اون طوری که کرکمن گفته احتمالاً قصد اضافه کردن نیگان رو واسه این فصل نداره !
پاسخ
(13-01-2015، 0:19)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیگان منفور ترین شخصیت توی کامیک هاست .

اون طوری که کرکمن گفته احتمالاً قصد اضافه کردن نیگان رو واسه این فصل نداره !

اره.یک گروهه دیگرو میخواد اضافه کنه که تو کمیک نیست.
پاسخ
آگهی
این Demon Dean یکی از بهترین Bad Ass های امسال بود ! « سریـالی هـا » 12

حیف شد که یه خورده کم بهش پرداخته شد ، ولی هنوز امید هست که برگرده ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/demon-dean-on-supernatural.jpg
پاسخ
سوپر نچرال عالیهHeartHeartHeartBig Grin

همیشه خودت باش دیگران به اندازه کافی هستند...
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk
دیشب برای اولین بار قسمت 1 فصل 1  واکینیگ دد رو دیدم خیلی با حال بود مخصوصا اون جا که ریک می گفت 
لوری ، کارول  ساری 
بعد یه هو دید دریچه ی تانک بالا سرشه
پاسخ
 سپاس شده توسط AyDiN.S
دوستان بیاید درباره ی واکینیگ دد بحث کنیم . 
چند روز دیگه قسمت بعدی میاد حدس می زنین درباره ی چی باشه  ایا تو ی این قسمت کسی میمیره ؟کسی توسط زامبی خورده میشه ؟ چه بلایی سر داریل و مگی و بقیه که بت رو از دست دادن میاد ؟ 
کسی به سریال اضافه می شه این شخص بدجنسه یا خوشجنسه ؟ 
این سوالات منه لطفا پاسخ بدید

(16-07-2014، 22:19)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=2192446 dateline=1405534193]
walkingdead بنظرم آخرش همشون میمیرن !
[/quote]
خدا نکنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــ    ه
پاسخ
 سپاس شده توسط AyDiN.S

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان