امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(12-11-2013، 12:07)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قد پیشنهاد :| Big Grin

خب اگه پ.خ دوستی رو نمیخوای همون موقع فقد اون پیامو پاک کن . نزارش که بمونه !

نظر گذاری تو پروفایل کاربران سایت رو سنگین میکنه ولی اگه پلاگین خوبی براش گیر بیاد همه دوست دارن !

ولی اخه=(

اخه اگه اینا بود انجمن باحال ت میشد...!
پاسخ
آگهی
Confused
سلام خواهشمندم قالب انجمنو عوض کنید با تشکر
پاسخ
سلام

ميشه قابليتي رو بزاريد كه كسي رو معرفي كنيم كه مدير بن كنه ؟
پاسخ
(13-11-2013، 17:08)Sina_0611 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

ميشه قابليتي رو بزاريد كه كسي رو معرفي كنيم كه مدير بن كنه ؟

لازم نیست اصلا. به یکی از مدیرهایی که اسمش بنفشه پیام بده. با دلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ
سلام

ببخشید میشه توی لیست اعضا در جستجوی فرد یه قابلیتی رو بذارید که بشه مثلا به ستاره ها , جنسیت , ... جست و جو کنه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=66736
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=66212
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=66209
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=66114
پاسخ
(13-11-2013، 17:58)محمدحسین1112 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

ببخشید میشه توی لیست اعضا در جستجوی فرد یه قابلیتی رو بذارید که بشه مثلا به ستاره ها , جنسیت , ... جست و جو کنه.
بر پایه ی پنج الگو جستجو میکنه. که در اکثر موارد به درد میخوره. فقط جستجو بر پایه ی ایمیل نداره که به درد میخوره. البته نداشتنشم از قسطه چون فلشخور ایمیل کاربراشو در اختیار دیگران نمیگذاره. از اون گذشته ایمیله اکثره کاربران الکیه.
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ
آگهی
اگه محدودیت دریافت و ارسال پیام خصوصی رو بر میداشتن خوب میشد.Undecided
با تشکر از زحماتSmile

(06-11-2013، 14:20)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا محل پیشنهاداته نه کل کل ..

هر کسی هم میتونه نظرشو اعلام کنه :|

من کل کل نکردم ولی فکر میکنم ایشون با بنده مشکل داره

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
(13-11-2013، 18:42)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از زحماتSmile
اگه منظورتون ظرفیته صندوقه پیام هاست، باید وجود داشته باشه چون اگه هر کاربر بی نهایت پیام رو تو صندوقش بتونه نگه داره سایت سنگین میشه و ممکنه قات بزنه. تصور کنید تو صندوق هر کاربر 1000 پیام وجود داشته باشه! اگه منظورتون زمان بینه ارسال هر پیامه باید باشه تا کاره اسپمرا و تبلیغ کننده ها کند بشه. اگرم منظورتون محدودیته ارسال یک پیام حداکثر برای دو نفره اینم باید باشه. تا کاره تبلیغ کننده ها کندتر بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ ، aCrimoniouSs
سایت خوبیه اما دیر دیر بازی هاش بروز میشن

البته من میدونم سر مدیریت شلوغه اما اگه میشه سریع تر
Sami_tzd
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ
(13-11-2013، 18:42)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از زحماتSmile

(06-11-2013، 14:20)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا محل پیشنهاداته نه کل کل ..

هر کسی هم میتونه نظرشو اعلام کنه :|

من کل کل نکردم ولی فکر میکنم ایشون با بنده مشکل داره

من مشكلي ندارم سوال كرديد جواب دادم!Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط poya

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان