امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

ببخشید
یه قسمت زندگی نامه واس اشخاص تاریخی در انجمن تاریخ بگذارید
باتشکر
پیشنهادات 136

پاسخ
آگهی
درود همون صفحه اصلی تاریخ برای این کار مناسبه.
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ERF@N
اواتارها رو بزرگتر کنینSleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 136
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N
(01-05-2014، 12:37)vinyl scratch نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اواتارها رو بزرگتر کنینSleepy

حجم صفحات انجمن ها به طور طبیعی به دلایلی زیاد هست اگه آواتارها بزرگتر بشن از این هم بیشتر میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، HediVampire ، First Star
دارین می پیچونین ها چت باکس بزارین
پاسخ
به نظر من یه بخش ارایشگری بزارین.یا بخش پوست و مو.این فکر کنم خوب باشه اگه مدیرا بخوان!Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 136
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
(01-05-2014، 16:25)نقل قول: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارین می پیچونین  ها چت باکس بزارین
میخوای اسپم بدی؟
خود عرفان گفت
برو بخون بفهم چرا نمیزارن
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=56311
پیشنهادات 136

پاسخ
(01-05-2014، 16:25)The Matrix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چت باکس به دلایلی از انجمن حذف شده.می تونید از گفت و گوی ازاد استفاده کنید.
پیشنهادات 136
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(01-05-2014، 16:29)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2014، 16:25)نقل قول: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای اسپم بدی؟
خود عرفان گفت

منم گفتم اونایی که فحش میدن توی چت بن کنین
پاسخ
(01-05-2014، 16:35)The Matrix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2014، 16:29)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای اسپم بدی؟
خود عرفان گفت

منم گفتم اونایی که فحش میدن توی چت بن کنین
من دلم نمیخواد اسپم بدم
ولی همین گفتگو ازاد و پ.خ کار چت باکسو میکنن
پیشنهادات 136

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان