امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(19-06-2014، 11:32)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 10:50)maryam1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
میشه یا محرومیت ها رو موقت کنید یا کسانی رو که محروم میکنید اسماشون رو حذف کنید!
 کـاربر گرامیـ بیشتر محرومیت ها موقت هست.ضمنا کسی رو حذف نمیکنن چون تعداد کاربران انجمن میاد پایین.

کابرانی که میخوان جدید عضوشن دلشون نمیخواد با اسم مسخره عضو بشن عین دوستام خودم
برای همین میگم کابرایی که کلا محرومن رو حذف کنید کاربرانی که جدید عضو میشن جاشونو میگیرن
پاسخ
آگهی
(23-06-2014، 19:47)maryam1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 11:32)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 10:50)maryam1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
میشه یا محرومیت ها رو موقت کنید یا کسانی رو که محروم میکنید اسماشون رو حذف کنید!
 کـاربر گرامیـ بیشتر محرومیت ها موقت هست.ضمنا کسی رو حذف نمیکنن چون تعداد کاربران انجمن میاد پایین.

برای همین میگم کابرایی که کلا محرومن رو حذف کنید کاربرانی که جدید عضو میشن جاشونو میگیرن

در هر صورت کلا کاربری رو حذف نمیکنن اگرم کاربری رو ببینن که نامش مسخره یا بی ادبانس

محروم میکنن یا نام اون کاربرو عوض میکنن
پاسخ
(23-06-2014، 19:54)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 19:47)maryam1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

در هر صورت کلا کاربری رو حذف نمیکنن اگرم کاربری رو ببینن که نامش مسخره یا بی ادبانس

محروم میکنن یا نام اون کاربرو عوض میکنن

الان اسم خودم خیلی سوژه است!
ولی دیگه هیچ آسمی نمونده که جایگزین کنم
لطفا اونایی که محرومیتشون دائمی رو حذف کنید ممنون میشم
پاسخ
امکان نداره
با پاک کردن کاربران انجمن افت مىکنه 

که هىچ کس اىن کارو نمىکنه

لطفا دىگه کشش ندىن
پاسخ
(23-06-2014، 23:14)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امکان نداره
با پاک کردن کاربران انجمن افت مىکنه 

که هىچ کس اىن کارو نمىکنه

لطفا دىگه کشش ندىن

ممنون از تلاش و توجهتونDodgy
آدم خوبه یکم به نظرات بقیه احترام بزاره
بازم متشکرم بالاخره فضا مجازیه و آدماش...
پاسخ
بابا یکی بگه من چطور ارسال نامه رو فعال کنم
مصطفی بشارتی هستم 14 ساله:494:
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
آگهی
(24-06-2014، 19:49)مصطفی بشارتی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا یکی بگه من چطور ارسال نامه رو فعال کنم

درود اینجا پیشنهادات است!

خواهش می ککنم از این پس به لینک زیر بروید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=4232

با سپاس
پاسخ
سایت فلشخور همه چیزش کامله به غیر از یک چیز

به نظر من یه پنجره ی چت کم داره

اگه میشه برای هر کاری پنجره چت بذارید و این امکان رو فراهم کنید که هر کاربری بتونه فقط با دوستای خودش چت کنه

چون پ خ یکم دردسر داره و حرف زدن با دوستان از طریق پ خ خسته کنندس

با تشکر
اگه میشه رسیدگی کنین
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، ♥CRAZY G!RL♥
(24-06-2014، 22:38)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه میشه برای هر کاری پنجره چت بذارید و این امکان رو فراهم کنید که هر کاربری بتونه فقط با دوستای خودش چت کنه

با تشکر
اگه میشه رسیدگی کنین

دقیقا
منم همینو میګم
پیشنهادات 156
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥CRAZY G!RL♥
(24-06-2014، 22:38)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
اگه میشه رسیدگی کنین

پس نسخه های " گفتگو آزاد " چیه ؟
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط متین ومسی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان