امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(04-04-2015، 19:05)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2015، 18:44)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به مدیران وظیفه شناس،نویسندگان فعال و کاربرای محترم*Smile
چند تا پیشنهاد دارم.
اگه بشه ستاره های کاربرا مثه قبل بشه خیلی عالی میشه.به نظرم در حال حاضر یه جورایی ستاره ها نظم نداره.
دو تا انجمن اضافه کنید
یکیش برای گذاشتن سریال باشه.مثلا من میخواستم یه سریالو که در آپارات اون سریال به صورت کلیپ های 6 یا 9 دقیقه ای تقسیم کرده بودو بذارم تو انجمن.نمیدونستم باید تو کدوم انجمن بذارم.با مدیرا که مشورت کردم گفتن باید بذاری تو انجمن کلیپ های دیدنی.اما کاربرا برای دیدن کلیپ به اون انجمن سر میزنن نه دیدن سریال.بنابراین تصمیم گرفتم اینجا مطرحش کنم
تا یه انجمن جدید بزنید برای گذاشتن سریال.......
یه انجمن دیگه هم بزنید برای یادگیری زبان های مختلف.من نیخواستم زبان کره ای رو آموزش بدم.اما خب نمیدونم باید کجا بذارم.
ممنون میشم رسیدگی کنید......;-)

سلام عزیزم

ستاره قبلی تا اونجایی که من میدونم بر نمیگرده و ستاره های جدید قراره بذارن

کلیپ های فیلم و خنده دارو... در بخش کلیپ های دیدنی بذارید که یکی از زیرشاخه های گفتگو ازاده!
و راجع به اموزش زبان  میتونید یه تایپک کلی در بخش تحصیلات دانش اموزی و دانشجویی بزنید!

بازم به گفته های من اکتفا نکنید

تیم مدیریت حتما رسیدگی میکنند خیالتون راحت باشه(:

درود
از رسیدگیتون بسیار ممنونم.
اما باید چند نکته رو بگم.
من میخوم خود سریالو بذارم نه کلیپ سریال.مثلا قسمت یکه سریال زندگی برای عشق در آپاراآت به 5 پارت تقسیم شده که من میخوام اونارو بذارم.
درباره زبان هم باید بگم:خخب اگه من. یه تایپیک تو تحصیلات بزنم قاعدتا نمیتونم کل زبان کره ای رو تو یه ارسال جا بدم.مجبورم اسپم بدم.مگه نه اینکه اسپم موجب پایین اومدن رتبه ی انجمن میشه؟؟؟؟؟خب پس باید چی کار کنم؟؟؟؟
پیشاپیش از پاسختون سپاسگزارم.
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ★Gιяℓ★
آگهی
(05-04-2015، 19:31)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2015، 19:05)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2015، 18:44)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند تا پیشنهاد دارم.
اگه بشه ستاره های کاربرا مثه قبل بشه خیلی عالی میشه.به نظرم در حال حاضر یه جورایی ستاره ها نظم نداره.
دو تا انجمن اضافه کنید
یکیش برای گذاشتن سریال باشه.مثلا من میخواستم یه سریالو که در آپارات اون سریال به صورت کلیپ های 6 یا 9 دقیقه ای تقسیم کرده بودو بذارم تو انجمن.نمیدونستم باید تو کدوم انجمن بذارم.با مدیرا که مشورت کردم گفتن باید بذاری تو انجمن کلیپ های دیدنی.اما کاربرا برای دیدن کلیپ به اون انجمن سر میزنن نه دیدن سریال.بنابراین تصمیم گرفتم اینجا مطرحش کنم
یه انجمن دیگه هم بزنید برای یادگیری زبان های مختلف.من نیخواستم زبان کره ای رو آموزش بدم.اما خب نمیدونم باید کجا بذارم.

سلام عزیزم

کلیپ های فیلم و خنده دارو... در بخش کلیپ های دیدنی بذارید که یکی از زیرشاخه های گفتگو ازاده!
و راجع به اموزش زبان  میتونید یه تایپک کلی در بخش تحصیلات دانش اموزی و دانشجویی بزنید!

درود
من میخوم خود سریالو بذارم نه کلیپ سریال.مثلا قسمت یکه سریال زندگی برای عشق در آپاراآت به 5 پارت تقسیم شده که من میخوام اونارو بذارم.
درباره زبان هم باید بگم:خخب اگه من. یه تایپیک تو تحصیلات بزنم قاعدتا نمیتونم کل زبان کره ای رو تو یه ارسال جا بدم.مجبورم اسپم بدم.مگه نه اینکه اسپم موجب پایین اومدن رتبه ی انجمن میشه؟؟؟؟؟خب پس باید چی کار کنم؟؟؟؟

سلام
تو همون کلیپ های دیدنی بزار مشکلی نیست البته اگه سریال نزاری بهتره چون خیلی سنگین باز خود دانی. 
آموزش زبان رو هم تو همون تحصیلات بزار .. میتونی تقسیمش کنی و تو چنتا تاپیک بزاریش .. یا به صورت نظر تو تاپیک اصلی . کسایی که دنبالش باشن با سرچ پیداش میکنن. 
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ★Gιяℓ★ ، eNorto
(22-03-2015، 0:19)reza-n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام وتبريك سال نو

مديران عزيز بخشهاي مختلف انجمن .

اگه وقت كرديد يه سري به پروفايل كاربران فعال انجمن بزنيد.ميدونيد يه كاربر وقتي مي بينه اسم يك مدير 

توليست بازديدكنندهاست چقدر انرژي ميگيره.حضورتان كم رنگه ...

شما تازه اومدین انجمن ایا ؟
هرچی فکر میکنم اسم مدیر باروحیه چه تقابلی میتونه داشته باشه چیزی به ذهنم نمیرسه

درمورد کلیپ فیلم فکر نمیکنم کاره درستی باشه چون احتمالا فیلترینگ مشکل ساز میشه مخصوصا اگر زبان اصلی باشه

درمورد آموزش زبان کره ای داخل بخش علمی یا تحصیلات (کمتر)میتونید قرار بدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ★Gιяℓ★
(05-04-2015، 19:31)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند تا پیشنهاد دارم.
دو تا انجمن اضافه کنید

سلام عزیزم

درود

میتونید تو همون تایپکتون پاسخ بدید و مشکلی نداره

اسپم محسوب نمیشه چون پاسخ مفیده

اسپم یعنی:خوب بود/عالی بود/بیشتر بذارو...
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط الیکا0 ، Mïņ̃†êR ، armin van buuren ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ( lιεβ ) ، ★Gιяℓ★
با سلام...

میشه انجمن و در برنامه ی tabatalk ( برای مشاهده انجمن ها به صورت راحت تر در دیوایس های اندرویدی و... به کار برده میشه) قرار بدین 

نیازی به کار خاصی نیست 

با تشکر...
پیشنهادات 196
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، saeedrajabzade ، L²evi ، ★Gιяℓ★ ، eNorto
چه قدر سریع جواب داده میشه...!!!
پیشنهادات 196
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، saeedrajabzade ، L²evi ، ★Gιяℓ★ ، eNorto
آگهی
یه ماه قبل همین حرف رو زدم تا به حال اتفاقی نیفتاده
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، L²evi ، armin van buuren ، ★Gιяℓ★ ، Faust ، eNorto ، Aiden Pearce
پس اگه به حرف شماست این تاپیک پس برای چیه ؟!! 

جالبه اینجا هر پیشنهادی خوب نباشه جواب داده میشه و هر پیشنهادی خوب باشه پاسخ و رسیدگی بهش نمیشه...!!!

خب به نظر شما در ابن بین باید چی کار کرد ؟!!
پیشنهادات 196
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ★Gιяℓ★ ، eNorto ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ★Gιяℓ★
(09-04-2015، 15:35)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس اگه به حرف شماست این تاپیک پس برای چیه ؟!! 

جالبه اینجا هر پیشنهادی خوب نباشه جواب داده میشه و هر پیشنهادی خوب باشه پاسخ و رسیدگی بهش نمیشه...!!!

خب به نظر شما در ابن بین باید چی کار کرد ؟!!

دوست عزیز

منظور ایشون این بود که پیشنهاد ایشونم مث شما یکی بوده و این پیشنهاد داده شده ولی اتفاقی نیافتاده

همه ی پیشنهادا رسیدگی میشه چ خوب چه بد

به بعضی از اونها میشه پاسخ داد ولی به بعضی هاشون نه

این تایپک برای بهتر کردن انجمنه نه اُفت انجمن
پیشنهاد بیشتر ضرری به کسی نمیرسونه(:
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ★Gιяℓ★
راجع به تاپاتاک به صابر میگم .

سرعت رسیدگی به پیشنهادات راجع به اضافه کردن امکانات به انجمن یکم پایینه ..

ولی مواردی که راجع به کاربرا و موضوعات باشه توسط خود مدیرای تالار رسیدگی میشه ؛ تشکر !
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ( lιεβ ) ، мoвιɴα т ، Faust ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، eNorto ، ERF@N ، || Mιѕѕ α.η.т || ، First Star ، armin van buuren

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان