امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(21-03-2011، 12:51)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

دوستان عزیز میتوانند تمامی پیشنهادات مربوط به انجمن را در اینجا بیان کنند تا بررسی شود و اگر مورد قبول بود اجرا شود .

بازی جدید بزاریدWink

سکوت...

استدلالی است که..

معنایی دیگر را به دوش میکشد..

پاسخ
 سپاس شده توسط ...elham...
آگهی
با سلام

چون اکثر بازدید کننده های سایت از خط اینترنت 128kb/s یا دیال آپ استفاده می کنن، فعلا اکثرا بازیهای با کیفیت و کم حجم برای سایت انتخاب می شه.
اما در آینده ی نزدیک که سرعت خطوط اینترنت کاربران بالاتر بره، بازی های پر حجم تر هم در سایت قرار خواهند گرفت.

دوستدار شما
پورمن

(08-09-2012، 15:14)Razor1911 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا اگه میشه بازیایی با حجم سنگین هم بگذارید . متشکرم .Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

با سلام

در این باره با مدیر محترم بخش تاریخ مکاتبه کنید.

شاد و پیروز باشید
پورمن

(03-09-2012، 18:00)ناپلئون بناپارت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اگر میشه یک بخش برای بیوگرافی مشاهیر اضافه کنید تا افراد تاریخی را در ان جا قرار بدیم در تاریخ هم تاریخ کشورهاو....
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط raha8919
(08-09-2012، 14:04)علی جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به مدیر محترم سایت .میخواستم بدونم چه جوری میشه باهات خصوصی ارتباط داشت.وقتی یه نفر به ادم توهین میکنه چه جوری باید اطلاع داد.اصلا چه طوری اخراج میشه؟Huh

در قالب پیام خصوصی

و یا اگر در انجمن بود گزارش بدهید
پاسخ
 سپاس شده توسط raha8919
(09-09-2012، 9:47)poorman نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

چون اکثر بازدید کننده های سایت از خط اینترنت 128kb/s یا دیال آپ استفاده می کنن، فعلا اکثرا بازیهای با کیفیت و کم حجم برای سایت انتخاب می شه.
اما در آینده ی نزدیک که سرعت خطوط اینترنت کاربران بالاتر بره، بازی های پر حجم تر هم در سایت قرار خواهند گرفت.

دوستدار شما
پورمن

(08-09-2012، 15:14)Razor1911 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا اگه میشه بازیایی با حجم سنگین هم بگذارید . متشکرم .Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

با سلام

در این باره با مدیر محترم بخش تاریخ مکاتبه کنید.

شاد و پیروز باشید
پورمن

(03-09-2012، 18:00)ناپلئون بناپارت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اگر میشه یک بخش برای بیوگرافی مشاهیر اضافه کنید تا افراد تاریخی را در ان جا قرار بدیم در تاریخ هم تاریخ کشورهاو....

با سلام و دورد فرواوان جناب اقای پورمن عزیز
خواستم یک سئوالی بپرسم البته قصدم اسپم نیست
شما که بازی هات اینترنتی کم حجم میذارین برای کم بودن سرعت اشخاص
خواستم بپرسم در مورد همین که فرمودین بالاتر رفتن سرعت عزیزان!منظورتون اینترنت ملی هستش؟
پاسخ
 سپاس شده توسط raha8919
اگه میشه بازی های جنگی بیشتری بگذارید واگه میشه جاهایی که اینگلیسی هستند را فارسی کنید مانند ویرایش پروفایل که بیشتر جاهاش اینگلیسیه
با تشکر از تمامیه مدیران سایت
مهدی از آبادان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 54 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 54
پاسخ
_______
پاسخ
آگهی
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHeartUndecidedSmileTongueBig GrinSad
Heart

Heart

ashk memno
پاسخ
خدایی یکی را مدیر کنید تا همیشه ان باشه این مسخره بازیا را جمع کنهDodgyDodgyDodgy
خمش از این تاپیکا هیچ کس هم نیست
اقا پورمن شما یه فکری بکن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=18266
................جان مادرت اسپم نده..............Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط poorman
باسلام اقا صابر.من میتونم مدیر قسمت موسیقس باشم.میتونم خوب کار کنم و موضوع تهیه کنم.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
(19-09-2012، 15:28)شادی7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام اقا صابر.من میتونم مدیر قسمت موسیقس باشم.میتونم خوب کار کنم و موضوع تهیه کنم.

در بخش مورد نظر مطرح کنید

اصلا شما شرایط رو ندارید
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان