امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(17-08-2015، 7:29)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهاد می کنم نزارید موضوعات 18+بسازند و این گونه موضوعات را بسته یا به زباله دان منتقل کنید Sleepy

همین کار رو هم میکنیم و جزو قوانین هست !

با فردی هم که اینطور موضوع هارو ایجاد کنه برخورد میشه.
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 207
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، L²evi ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘ ، eNorto ، Brooklyn Baby
آگهی
(17-08-2015، 9:07)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 7:29)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهاد می کنم نزارید موضوعات 18+بسازند و این گونه موضوعات را بسته یا به زباله دان منتقل کنید Sleepy

پس چرا من هر جا میرم موضوعات مثلا نوشته جک های تنز 18+ یا رمان ........18+ ،تصاویر تنز 18+ !!!!من تا حالا هیچ موضوعی رو ندیدم که 18 سال به پایین باشه Dodgy تو قسمت داستان و رمان مخصوصا 18+ زیاد داره!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، eNorto ، Brooklyn Baby
(17-08-2015، 9:13)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 9:07)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چرا من هر جا میرم موضوعات مثلا نوشته جک های تنز 18+ یا رمان ........18+ ،تصاویر تنز 18+ !!!!من تا حالا هیچ موضوعی رو ندیدم که 18 سال به پایین باشه Dodgy تو قسمت داستان و رمان مخصوصا 18+ زیاد داره!!!!!!!

شما این موضوع هارو گزارش کنید رسیدگی میشه !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 207
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، sober ، L²evi ، Wanton ، eNorto ، Brooklyn Baby

توجه کنید بیشتر این تاپیک ها یا طنز هستن (واقعا +18 نیستن) و یا ترسناک و خشونت آمیز. وگرنه به تاپیک های غیر اخلاقی رسیدگی میشه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، DAZZLING BOY ، L²evi ، Wanton ، sober ، ✘Nina✘ ، eNorto ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Brooklyn Baby ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
باسلام خدمت کار بران و مدیران انجمن 
من ی پیشنهاد داشتم برای انجمن 
ببخشید اگه میشه این اطلاعیه رو طوری بسازی ک مثل پیام های خصوصی بشه دونه دونه پاک کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
(22-08-2015، 12:12)k1.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام خدمت کار بران و مدیران انجمن 
من ی پیشنهاد داشتم برای انجمن 
ببخشید اگه میشه این اطلاعیه رو طوری بسازی ک مثل پیام های خصوصی بشه دونه دونه پاک کرد

دوبار روے اطلــاعیه کلیک کنید!
بعد که رفتید تو صفحه مخصوصش اون گوشه جلوے هر اطلاعیه نوشته حذف
بعد هرکدومو میخواید پاک کنی
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Brooklyn Baby ، mr.destiny ، Ֆℋ£¥∂α ، eNorto ، # αпGεʟ
آگهی
پیرو جواب دوست گرامی این هم چنتا عکس از اموزش حذف اطلاعیه ها!

عکس 1
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1258.png

عکس 2

http://dl.akskhor.ir/uploads1/6578.png
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ELMIRA .H ، Ֆℋ£¥∂α ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، # αпGεʟ ، vampire whs
(22-08-2015، 17:53)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیرو جواب دوست گرامی این هم چنتا عکس از اموزش حذف اطلاعیه ها!

عکس 1
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1258.png

عکس 2

http://dl.akskhor.ir/uploads1/6578.png

مرسی از کمکت
لطفا بذارید مدیران پاسخگو باشند!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط eNorto ، Wanton ، τοxικ ، # αпGεʟ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، FARID.SHOMPET ، Brooklyn Baby ، طوطی82 ، Apathetic ، Ֆℋ£¥∂α ، vampire whs
میگم نمیشه گ.آ رو از تو انجمن بحث و گفتگو خارج کنید؟ کاربرا اونجا خیلی پست میذارن اگه بیاد تو انجمن گفتگو آزاد تعداد ارسال ها ی هرکس خیلی زیاد تر میشه
✘ JOKER ✘
پیشنهادات 207

پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، vampire whs
(08-09-2015، 17:04)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم نمیشه گ.آ رو از تو انجمن بحث و گفتگو خارج کنید؟ کاربرا اونجا خیلی پست میذارن اگه بیاد تو انجمن گفتگو آزاد تعداد ارسال ها ی هرکس 

ارسال های اون تاپیک اسپم به حساب میان و برای همین منتقل شده به بحث و گفتگو !
پیشنهادات 207
پاسخ
 سپاس شده توسط KING ERFAN ╬ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، # αпGεʟ ، Wanton ، Ֆℋ£¥∂α ، vampire whs ، Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان