امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(29-05-2020، 11:17)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2020، 10:57)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox
اان من چیکار کنم برای اسم؟
اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینکو بزن.
گزینه عنوان کاربری اختیاری رو به هرجی میخوای تغییر بده (سمت چپ بالا)
خب بعد چیکار کنم؟
نوشتم گاد او اسپید ولی همون پرهامه که.

(29-05-2020، 11:17)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2020، 10:57)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox
اان من چیکار کنم برای اسم؟
اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینکو بزن.
گزینه عنوان کاربری اختیاری رو به هرجی میخوای تغییر بده (سمت چپ بالا)
ممنون درست شد.
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
آگهی
(23-06-2020، 15:09)sogl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت خیلی باحالع

بازی هاش ولی کلن یکم م

ضخرف

22
شما بازی های درخواستی رو بنویسید تا مدیران محترم رسیدگی کنند.
لطفا اسپم هم ندید.
شکلک خالی اسپم حساب میشه.

پیشنهاد من بازی های io. هست.
پاسخ
(28-05-2020، 19:12)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER
سلام علیکم عمو صابر.
از شما خواسته ای دارم که به ذیل زیر است:
این جانب پرهام به شما درخواست میکنم که میشه لطفی کنین،که  من بتونم نویسنده ی یک بخش بشم؟
2=ایا شما میتوانین که به جای کاربر عادی لقبی را به نام(کاربر تکنولوژی)به این بنده ی حقیر بدین؟
چون من از شرکت فضایی ناسا استخدام شدم.
با همکارانم صحبت کردم.
خوشحال میشم که درخواست مرا براورده کنین.
اگر هم که هزینه بر و وقت بر است،اشکالی ندارد.
مرسی از شما.

پرهام
با اجازه عمو خب ببین اینجا برایه اینه که پیشنهاد بدی
اگر بخوای نویسنده شی باید مثل ما نویسنده ها روزی 10 تا موضوع بزن
تا یه ماه بعد یه ما یه سه روزی برسیت میکنن اگر همه مدیران گرامی راضی باشن
شما نویسنده میشی باسپاس
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 250

پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، SABER ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، کــــــــــⓐرمَن ، Sirvan10_a ، BIG-DARK
یه پیشنهاد کوچولو به افرادی که اینجا در حال کار برای انجمن هستند و دارای مقام هستند گوش زد کنید مساعل شخصی رو به کار خود وارد نکن و در مورد قوانین فرقی نزارن

مرسی

@SABER
پاسخ
(26-06-2020، 11:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پیشنهاد کوچولو به افرادی که اینجا در حال کار برای انجمن هستند و دارای مقام هستند گوش زد کنید مساعل شخصی رو به کار خود وارد نکن و در مورد قوانین فرقی نزارن

مرسی

@SABER

سلام
مدیران ما‌چنین کاری نمیکنن، اگر‌ میکنن از طریق ایمیل یا پیام خصوصی به ما اطلاع بدید !
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(26-06-2020، 11:31)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2020، 11:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی

@SABER

سلام
مدیران ما‌چنین کاری نمیکنن، اگر‌ میکنن از طریق ایمیل یا پیام خصوصی به ما اطلاع بدید !
ببخشید من در لیست شما قرار دارم چطور پیام بدم Confused

نمونه همون اخطاری که اقا صابر داد من گزارشم دادم ولی اخطار نگرفت خود اقا صابر وارد عمل شد. Angel
پاسخ
آگهی
(26-06-2020، 11:32)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2020، 11:31)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی

@SABER

سلام
ببخشید من در لیست شما قرار دارم چطور پیام بدم Confused

نمونه همون اخطاری که اقا صابر داد من گزارشم دادم ولی اخطار نگرفت خود اقا صابر وارد عمل شد. Angel
ایمیل !

+گزارش شما ، با گزارش های دیگه اشتباهاً به عنوان گزارش خوانده شده علامت گزاری شده بود !
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، red_Queen ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=269795

خیلی جالبه خودش قانون نوشته خودشم بهش عمل نمیکنه واقعا که به بعضی باید جایزه بدی اقا صابر.

لطفا اول خودت به حرف های خودت عمل کن بعدش از بقیه انتظار داشته باش

تنها پیشنهادم اینه یه حرفی رو نزنید یا اگه میزنید بهش عمل کنید... نه اینکه خودتون عمل نکنید ولی وفتی بقیه اینکارو انجام میدن شما بهشون اخطار بدین

@SABER

#......_بی_لیاقت
پاسخ
(04-07-2020، 12:25)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخخخخخخخ

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=269795

خیلی جالبه خودش قانون نوشته خودشم بهش عمل نمیکنه واقعا که به بعضی باید جایزه بدی اقا صابر.

لطفا اول خودت به حرف های خودت عمل کن بعدش از بقیه انتظار داشته باش

تنها پیشنهادم اینه یه حرفی رو نزنید یا اگه میزنید بهش عمل کنید... نه اینکه خودتون عمل نکنید ولی وفتی بقیه اینکارو انجام میدن شما بهشون اخطار بدین

@SABER

#......_بی_لیاقت

دوست عزیز قانون توسط خودم اینجا نوشته شده ، پس خودمم‌ میدونم چطوری رفتار‌کنم تا قانون یقه منو نگیره ، شمام برو از دادگستری پیگیری کن ، تو انجمن چیزی رو نمیتونی ثابت کنی !
بسلامت
پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، لــــــــــⓘلی ، Ɗєя_Mσηɗ ، saba 3 ، کــــــــــⓐرمَن ، red_Queen ، Sirvan10_a
سلام و خسته نباشید خدمت به مدیران محرتم انجمن های تخصصی فلشخور.
من یه پیشنهاد خوب دارم که میتونه هم میزان طرفداری انجمن رو بالا ببره،و هم میتونه باعث خوشهالی اعضا بشه.
با توجه به رنگ بنفش کادر های انجمن،پیشنهاد من اینه که برای هر روز هفته یه رنگ رو به کادر ها بدین.
شنبه:سیاه
یکشنبه:زرد
دوشنبه:بنفش
سه شنبه:سبز
چهار شنبه:ابی
پنجشنبه:سفید
جمعه:ابی پررنگ.
اگه شما امکاناتی رو ندارین که بتونین روز به روز عوض کنین،میتونی هفته به هفته این کار رو انجام بدین.
البته اجباری هم نیست،اگر از دستتون خارجه اشکالی نداره.
با تشکر.
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان