امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

میشه یه انجمن جدید به فلشخور اضافه کنید؟

به نام مد و دنیای زیبایی(البته اگه نام مناسب تری دید خودتون بذارید)

داخل بخش مسائل متفرقه باشه که همش اخبار و روز و مد و زیبایی و لباس و مدل و ...اینجور چیزا بشه البته به ویژه عکس!
زیر انجمنشم عکس مد و زیبایی و اخبار مد و زیبایی باشه.

ممنون
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012 ، ..WonDerfull.. ، receale
آگهی
سلام به مدیران عزیز و دوستان گرامی
به نظر من تفریحات سایت فقط شده گفت و گو ازاد و .... یعنی بیشتر تفریحات شده نظر سنجی این هم یه نوع تفریحه ولی به نظرم تکراری شده عقیده من این بود یه تفریح دیگه هم اضافه بشه مثل صندلی داغ که تو روز ها و ساعت های معینی انجام بشه
با تشکرHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ..WonDerfull..
(20-12-2012، 10:32)receale نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به مدیران عزیز و دوستان گرامی
به نظر من تفریحات سایت فقط شده گفت و گو ازاد و .... یعنی بیشتر تفریحات شده نظر سنجی این هم یه نوع تفریحه ولی به نظرم تکراری شده عقیده من این بود یه تفریح دیگه هم اضافه بشه مثل صندلی داغ که تو روز ها و ساعت های معینی انجام بشه
با تشکرHeart

با سلام!!!!!!
باید خدمت شما بگم که این سایت غیر از گفتگو آزاد و نظر سنجی تفریحات بسیار خوب و جالب دیگری هم داره!!!!!!از جمله بازی های فلش!یا بحث و گفتگو در انجمن!!!!باید خدمت شما کاربر گرامی بگم که این سایت خیلی وقته که تاسیس شده و از رتبه ی بالایی برخوردار است!و همچنین صندلی داغ خیلی وقته که در این سایت بوده و الان هم هست!!!!اینم صندلی داغ!!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=47
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012 ، ..WonDerfull.. ، Apathetic ، poorman
میـــشِه یه پیشنهادی بدم؟
میشه یه قسمتی به لیست اعضا مثلِ بر پایه تعداد ارسال ها اضافه کنید به نام "بر پایه ی سابقه"؟
تو اونجا کاربرانی که مثل موضوع بیشتر مینویسن یا زیاد تر میان به ترتیب باشن؟مرسی
سوالات و پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا جستوجو کنید.
به پیام های خصوصی در این باره پاسخ نخواهم داد.
به جای خوب ، ممنون ، خوشم اومد از واژه سپاس استفاده نمایید.
در صورت مشاهده اسپم از سوی کاربر،اخطار داده میشود...

(با سپاس مدیریت تصاویر دیدنی)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s1.picofile.com/file/7784532361/boy.gif
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012 ، Apathetic
(20-12-2012، 15:49)magic✘boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میـــشِه یه پیشنهادی بدم؟
میشه یه قسمتی به لیست اعضا مثلِ بر پایه تعداد ارسال ها اضافه کنید به نام "بر پایه ی سابقه"؟
تو اونجا کاربرانی که مثل موضوع بیشتر مینویسن یا زیاد تر میان به ترتیب باشن؟مرسی

با سلام!
باید خدمت شما عرض کنم که الان این قسمت در لیست اعضا موجود است!ببینید منظور از با سابقه بودن این نیست که تعداد ارسالاتون زیاد باشه!اینه که چه مدت در اینجا عضو هستید!برای مشاهده ی پروفایل کسانی که عضو قدیمی اینجا هستند ابتدا به قسمت لیست اعضا بروید و بعد در قسمت پایین روی چیدمان بر پایه ی تاریخ عضویت کلیک کنید و گزینه ی چیدمان صعودی کلیک کنید!و شما میتوانید افرادی را که خیلی وقته اینجا عضو هستند را ببینید!همچنین برای دیدن افرادی که آنلاین هستند در چیدمان بر پایه آخرین بازدید را بزنید و چیدمان بر اساس نزولی را انتخاب کنید و شما آنجا افرادی را که آنلاین و فعال هستند را مشاهده میکنید!
با تشکر!
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، SABER ، poorman
سلام یه پیشنهادی دارم به نظر من قالب اینجا رو عوض کنید تکراری شده مثلا الان زمستون قالب درباره زمستون بذارید یا درباره کریسمس که نزدیکه
گوله برفا میرقصن
حاال منو نپرسین
چیزی منو گرم نمیکنه نه شومینه نه کرسی
حال من خوب نمیشه نه باالکل نه قرصی
هی شل کن سفت کن بینمون این طوریشو نخواستیم
ماکه دیگه دادیم رفت تورو حالا هی بحث بکن
گیج رو الکل شیکونیم هر پل و

پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، D-:
آگهی
(27-03-2011، 9:42)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چند نفر برای کمک انتخاب بشوند به عنوان مدیر های بخش مختلف

حتما یکیشم تو باشی زرنگTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ABSOLUT ، Apathetic
سلام یه پیشنهاد دارم میشه یه کم فضای انجمن رو تغییر بدین؟
رنگاشو عوض کنین یا همونطور که yeshim2012 گفت قالبشو عوض کنین
یه تغییری به وجود بیارین یه ذره تکراری شده Undecided
بـــــهـ جــــــــا مـــــــــانده استـــــــــ ...
چیـــــــــــز ےِ  .. جــــایـــــــے .. کــــﮧ هیــــــــچ گاهــــــــ دیــــــگر ..
هیــــــــچ چیــــــــــــــز  ،
جــــــــــایش را  ُ پــــــــــر نخـــــــــــــــواهد کــــــــــــرد ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
سخت میگیریدConfused
پاسخ
مگه نه؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان