امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(09-02-2013، 10:06)~SoLTaN~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-02-2013، 0:35)مهتا جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام راستش من خواستم پیشنهاد بدم غزل جون رو جزو مدیران سایت کنین اون قبلا در یک سایت دیگه مدیریت داشته و کارشم خوب انجام داده ولی اون سایت رو به خاطر سایت شما ول کرداون مدیریت خوبی هم داره من به خاطر این که دوستمه به شما نگفتم چون به درد سایت میخورد گفتم اون اصلا خبر نداره من الان این پیغام رو به شما دادم و لطفا بهش نگین اون هم هم کلاسیاشو از وجود این سایت خبر دار کرده و اونارو همیشه تشویق به عضویت در سایت میکنه خودشم دوس داره مدیریت سایت رو عهده بگیره من از شما میخوام لطفا اون رو مدیر سایت کنین شریط رو هم داره ممنون Heartمهتا جونHeart
مردم واسه خودشون چه نوشابه ای باز میکنن .. :|

من نمیقهمم چه خبره همش واقعیت داره ولی من بهش نگفتم باورکنین من.........UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedHuhHuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedConfused
پیشنهادات 70
پاسخ
آگهی
با سلام

در حال حاضر مدیران انجمن از افراد با سابقه ی انجمن که شرایط مدیریت رو دارا می باشند انتخاب می شوند.
فعلا بخش "داوطلبان همکاری با تیم مدیریت" بسته هست و تیم مدیریت با بررسی شرایط کاربران با سابقه، و شور و مشورت، در صورت نیاز انجمن، بعضی از کاربران با سابقه رو به تیم مدیریت دعوت می کند.

شاد و پیروز باشید
پورمن
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهتا جون ، ..WonDerfull.. ، Albert wesker ، ρяіηcεss~Αιοηε ، nazanin_nr ، Apathetic ، Mason ، B I N A M ، MOHSENEBRAHIMI
(09-02-2013، 18:43)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-02-2013، 10:06)~SoLTaN~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-02-2013، 0:35)مهتا جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام راستش من خواستم پیشنهاد بدم غزل جون رو جزو مدیران سایت کنین اون قبلا در یک سایت دیگه مدیریت داشته و کارشم خوب انجام داده ولی اون سایت رو به خاطر سایت شما ول کرداون مدیریت خوبی هم داره من به خاطر این که دوستمه به شما نگفتم چون به درد سایت میخورد گفتم اون اصلا خبر نداره من الان این پیغام رو به شما دادم و لطفا بهش نگین اون هم هم کلاسیاشو از وجود این سایت خبر دار کرده و اونارو همیشه تشویق به عضویت در سایت میکنه خودشم دوس داره مدیریت سایت رو عهده بگیره من از شما میخوام لطفا اون رو مدیر سایت کنین شریط رو هم داره ممنون Heartمهتا جونHeart
مردم واسه خودشون چه نوشابه ای باز میکنن .. :|

من نمیقهمم چه خبره همش واقعیت داره ولی من بهش نگفتم باورکنین من.........UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedHuhHuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedConfused

لطفا فیلم بازی نکنیدDodgyفکر کردید ما نمیدونیم شما دو تا پروفایل درست کردید؟؟؟؟؟اون کاربر(مهتا جون)خود شما بودید!!!شما دو تا پروفایل درست کردید:|
اون پروفایل دوم شما بود:|
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط poorman ، ..WonDerfull.. ، Apathetic ، Mason ، B I N A M
سلام من یه پیشنهادی دارم
به نظر من قالب سایت قدیمی و تکراری شده
لطفا قالبش رو عوض کنید.
گوله برفا میرقصن
حاال منو نپرسین
چیزی منو گرم نمیکنه نه شومینه نه کرسی
حال من خوب نمیشه نه باالکل نه قرصی
هی شل کن سفت کن بینمون این طوریشو نخواستیم
ماکه دیگه دادیم رفت تورو حالا هی بحث بکن
گیج رو الکل شیکونیم هر پل و

پاسخ
 سپاس شده توسط poorman ، Mason ، hosainbakhtiari ، B I N A M ، D-:
لطفا اگر میشه بازی های ماشین رو زیاد بزارین
پاسخ
اگه میشه این دستگاه ادغام ازروی فلش خوربرداشته بشه.وبخشه پروفایلها گسترده بشه مثلا اطلاعات اضافی درمورداین کاربرواینکه استایل ویاداداشت های این کاربرهم به بخشه پروفایلهااضافه بشهSmileSmileSmile
زندگی کردن من مردن تدریجی بودcryingcryingهر چه جان کند تنم عمر حسابش کردن
پاسخ
آگهی
یک چیزه دیگه قالب سایت عوض بشه
زندگی کردن من مردن تدریجی بودcryingcryingهر چه جان کند تنم عمر حسابش کردن
پاسخ
 سپاس شده توسط B I N A M
به نظرمن قالب سایت را عوض کنید.
پاسخ
سخت گیری ها رو کمتر کنینUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط B I N A M
مــدیرای غیر فعالو حذف کنین
جاش مدیرای جدید بیارین.
سوالات و پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا جستوجو کنید.
به پیام های خصوصی در این باره پاسخ نخواهم داد.
به جای خوب ، ممنون ، خوشم اومد از واژه سپاس استفاده نمایید.
در صورت مشاهده اسپم از سوی کاربر،اخطار داده میشود...

(با سپاس مدیریت تصاویر دیدنی)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s1.picofile.com/file/7784532361/boy.gif
پاسخ
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان