امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 316

حسویتون بشه با چه کسایی هم وزنیم .-.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac- ، Silver Sun ، _Lσѕт_
آگهی
(24-01-2018، 23:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:38)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قانون من توزندگیم اینه تو کار دیگران  دخالت نمیکنم من این جسارتو نمیکنم تو کار جنتلمنی مثل شما دخالت کنم انعام با شما
اِستِدعا دارم، مَنُ تو ک باهم این تعارفا رو نداشتیم، و اینکه لِیدیز فِرست <:
انعامُ میزاریم رو قیمت کالا ک شما رُند کارت بکشی
ولنتاین ام من ازت انتظار ندارم ولی میتونی با خرید ی آیفون دل ی نوجَوونه خسته رو شاد کنی
خواهش میکنم مستر تازمانی که کارت بانکی شما دستم باشه هرجا لازم باشه ازش استفاده میکنم حالا لباس وایفون نداره
متاستفانه دقایقی پیش خط رو خط شد خطوط مخابراتی و خیلی یهویی کارت مسدود شد |:

اخه اشکالی نداره تو که میدونی ادم باید کادو رو مستقیم از طرف بگیره
دوست دارم از دست خودت بگیرم
کادو رو بدم دستت؟
وَو بهم نگفته بودی انقدر رومَنتیکی لِیدی D:
دو دستی تقدیمت میکنم
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
(24-01-2018، 23:42)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:38)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِستِدعا دارم، مَنُ تو ک باهم این تعارفا رو نداشتیم، و اینکه لِیدیز فِرست <:
انعامُ میزاریم رو قیمت کالا ک شما رُند کارت بکشی
ولنتاین ام من ازت انتظار ندارم ولی میتونی با خرید ی آیفون دل ی نوجَوونه خسته رو شاد کنی
خواهش میکنم مستر تازمانی که کارت بانکی شما دستم باشه هرجا لازم باشه ازش استفاده میکنم حالا لباس وایفون نداره
متاستفانه دقایقی پیش خط رو خط شد خطوط مخابراتی و خیلی یهویی کارت مسدود شد |:

اخه اشکالی نداره تو که میدونی ادم باید کادو رو مستقیم از طرف بگیره
دوست دارم از دست خودت بگیرم
کادو رو بدم دستت؟
وَو بهم نگفته بودی انقدر رومَنتیکی لِیدی D:
دو دستی تقدیمت میکنم

اره تا زمانی که پول انعام رو باید بدم مجبورم رمانتیک شم
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
(24-01-2018، 23:40)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:32)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:15)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:12)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی '
آخرشم با اون سایپا تطمئن القلوبت نیومدی ی بوق برا بزنی بری حداقل |:

فعلا که خودم از کاربران وسایل نقلیه عمومی هستم به شما هم پیشنهاد میکنم Telegh_01
ما که هرروز مطب نمیریم ک D:
خونه نشینیم
درجریانی ک

بله درجریانم :/
پاشو یکم جهانو ببین صاف شدی پشت سیستم .___.
متاستفانه بیرون نت ندارم و از قلبت دیسکانکت میشم، منم ک اصن میدونی تحملش برام سخته و این داستانا 

یه مودم وایرلس جیبی برات میخرم .__.
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
توعم منُ بخاطر خوشگلیُ خوشتیپیُ پولداریم میخوای |:
باورم نمیشه ک کارمون ب کات میکشه الان 
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
(24-01-2018، 23:41)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باقالی :v
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_
آگهی
(24-01-2018، 23:45)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:40)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:32)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:15)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا که خودم از کاربران وسایل نقلیه عمومی هستم به شما هم پیشنهاد میکنم Telegh_01
ما که هرروز مطب نمیریم ک D:
خونه نشینیم
درجریانی ک

بله درجریانم :/
پاشو یکم جهانو ببین صاف شدی پشت سیستم .___.
متاستفانه بیرون نت ندارم و از قلبت دیسکانکت میشم، منم ک اصن میدونی تحملش برام سخته و این داستانا 

یه مودم وایرلس جیبی برات میخرم .__.
بیام در مطبتونو از جا بکنم||:
نامزدمو بدید برم، میخوام ک قربونش برم :V
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_ ، امیر‌حسین
(24-01-2018، 23:46)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:41)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اگه با زبان فارسی آشنا باشی میدونی باقالا خونده میشه در زبان اصیل ._.
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، -Demoniac- ، _Lσѕт_ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(24-01-2018، 23:48)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:46)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اگه با زبان فارسی آشنا باشی میدونی باقالا خونده میشه در زبان اصیل ._.

در زبان گیلکی ما میگیم باقالا .-.
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(24-01-2018، 23:45)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توعم منُ بخاطر خوشگلیُ خوشتیپیُ پولداریم میخوای |:
باورم نمیشه ک کارمون ب کات میکشه الان 

کادوم چی شد
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان