امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۳

(30-05-2018، 11:01)Silver Sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:59)|Exotic| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:57)Silver Sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:55)|Exotic| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:54)Silver Sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد اسماتون تغییر کرده من که دیگه هیچکسو نمیشناسم
.___.
+
سلام
+
ملی هستم._.

ععع ملی !
رلِ حمید دیگ :/
چطوری ؟
حمید کیلو چنده بابا|:
چرا همه منو وصل میکنید بهش/:
+
مرسی شما چطوری؟!
من نشناختم هنوز._.

ملیکام !Marse
مدیر سابف بخش خبر .
یا همون جاست گرل
بازم بگم ؟|:
ععع یادم اومدد.______.
وای خیلی وقته نیومدم اکانتمو خاک گرفته بود|:

خوش اومدی |:
 سپاس شده توسط Silver Sun ، -Demoniac-
آگهی
(30-05-2018، 10:54)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:45)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:41)sh.9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:/چه مزخرف این دوران مهم درگیر امتحان تشریحی:/
امتحانم ندیم پلاسیم تو نت درس نمیخونیم ک D: 
از ما ورقه های سوال فیزیک و گرفتن :\
میخان چیکار کنن مثلا بعد از امتحان :\

(30-05-2018، 10:41)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها امتحان فیزیک چکار کردید؟

صفه اول خالی
صفه اخر تک و توک پر کردم از خودم
امید است پاس شم .
ت چی ؟ حتما 20 ؟ :>
گند زدم |:

تا ساعت 5 امروز کلا یه فصل خونده بود

کل ترم اولمو تو مدرسه قبل امتحان خوندم

خلاصه اینکه گند زدم گندددد زدمم |:

اشغالا معلوم نیست امتحان میگیرن یا انتقام

(30-05-2018، 10:56)|Exotic| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:55)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:52)|Exotic| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو میفرسن روسیه V:!

دنیا هم قراره بره اونور @◄Iяαи►
فقط منم که تو اینجا میپوسم .^.

ط اینجا پارتی داری باید بمونی <:

نه بابا پارتی کیلو چنده لیسانسه هاش بیکارن الان 
من با پارتی کجا میخوام برم اخه <:
 سپاس شده توسط Mαяѕє ، -Demoniac-
طرف پول دانش اموزارو گرفته ک سوالات نهایی بفروشه بعد عکس( ... )گذاشته  Telegh_01  Telegh_01  
27 میلیونم زده به جیب ((:
"Don't tell me what I can't do"

گرگها خوب بدانند ، در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز
من برم دیگه فلن .
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، ◄Iяαи► ، Silver Sun ، Mαяѕє ، -Demoniac-
(30-05-2018، 11:04)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرف پول دانش اموزارو گرفته ک سوالات نهایی بفروشه بعد عکس( ... )گذاشته  Telegh_01  Telegh_01  

ببین یعنی من مجبور  بشم 10 بار بیفتم سوال نمیخرم |:

مگه اینکه یکی بهم سوالارو بده Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۳ 25
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(30-05-2018، 11:03)|Exotic| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 11:01)Silver Sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:59)|Exotic| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:57)Silver Sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 10:55)|Exotic| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ععع ملی !
رلِ حمید دیگ :/
چطوری ؟
حمید کیلو چنده بابا|:
چرا همه منو وصل میکنید بهش/:
+
مرسی شما چطوری؟!
من نشناختم هنوز._.

ملیکام !Marse
مدیر سابف بخش خبر .
یا همون جاست گرل
بازم بگم ؟|:
ععع یادم اومدد.______.
وای خیلی وقته نیومدم اکانتمو خاک گرفته بود|:

خوش اومدی |:
قربونت +==(._.)==+ Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mαяѕє ، -Demoniac-
آگهی
(30-05-2018، 11:07)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 11:04)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بشینید درس بخونید کشورو آباد کنید :| سوال چیه عه
"Don't tell me what I can't do"

گرگها خوب بدانند ، در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز
(30-05-2018، 11:07)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

80هزارتومن مگه مفته ادم بده:|

دقیقا  Telegh_01 

آخه امنیت اونقد پایین سوالای نهایی لو بره ؟ :v
اگه اینجوری بود سالانه کشورای دیگه خودشونو نمیکشتن و نامه نمیزدن به نفرات برتر کنکور  با این وضع Telegh_01 
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(30-05-2018، 11:08)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

80هزارتومن مگه مفته ادم بده:|
من هشتاد هزار تومن داشتم الان جزایر قناری بود ( |: )
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، Silver Sun ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان