امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۳

بعضی سکوت ها
فرزندی سرکش اما لال از یک مادر پر دردند
Silence#
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط ▪ Victor ▪ ، Dead Silence ، sama00 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، saba 3 ، امیر‌حسین ، -Demoniac-
آگهی
(01-06-2018، 2:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-05-2018، 21:34)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی ها فقط باید تو حسرت بمونن:|
خیلی تو حسرت موندی و واست عقده شده نه ؟
با این افکار مریض و سیاهت فقط امثال تفکر خودتو تو جامعه متولد میکنی !

نه:/
اینوگفتم چون دیدم :|
وقتی از چیزی اطلاع زیادی ندارین زود قضاوت نکنید

یادم نمیاد هیچ وقت بهت بی احترامی کرده باشم
 سپاس شده توسط saba 3
(01-06-2018، 8:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2018، 2:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-05-2018، 21:34)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسم مهم نیست چه اتفاقی براتون افتاده
فقط الان شاهد اینم یه تفکر مریض و سیاه خودتو مثلا باید بعضی ها تو حسرت باشن و با بقیه به اشراک میزاری ! و این درد اوره که میخوای بقیه با تفکر غیر زیبایی که داری اشنا بشن !

چرا شما قبلن کردین , شما اصولا یادتون نیس , ولی مهمم نیس مال گذشته هاس !

ولی خواهش میکنم این تفکر حالا از نظر شما خوب رو دگ تکرار نکنید !

به حسرت گذاشتن دیگران چیزی جز نشون دادن عقده و فشاری که از قبل متحمل شدین نیس !

به جا اینکه همو تشویق به دوست داشتن و علاقه بکنیم تشویق به به حسرت گذاشتن میکنیم ؟
برا خودتون این عقاید زیباتونو داشته باشین

مرسی!
 سپاس شده توسط saba 3 ، Dead Silence ، امیر‌حسین
(01-06-2018، 9:14)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2018، 8:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط الان شاهد اینم یه تفکر مریض و سیاه خودتو  مثلا باید بعضی ها تو حسرت باشن و با بقیه به اشراک میزاری ! و این درد اوره که میخوای بقیه با تفکر غیر زیبایی که داری اشنا بشن !

به جا اینکه همو تشویق به دوست داشتن و علاقه بکنیم تشویق به به حسرت گذاشتن میکنیم ؟
برا خودتون این عقاید  زیباتونو داشته باشین

مرسی!

من قید اوردم گفتم (بعضی ها) این که بعضی ها ادبیاتشون خوب نیست متوجه نیستن باید تفکیک کنن به من ربطی نداره
میشه یادم بیاریکجا بی احترامی کردم
خوبه ادما واسه حرفای هم ارزش قائل شن...
شماهم می تونین به جای زخم زبون زدن نصیحتش کنینTelegh_40
 سپاس شده توسط saba 3
(01-06-2018، 9:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2018، 9:14)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط الان شاهد اینم یه تفکر مریض و سیاه خودتو  مثلا باید بعضی ها تو حسرت باشن و با بقیه به اشراک میزاری ! و این درد اوره که میخوای بقیه با تفکر غیر زیبایی که داری اشنا بشن !

مرسی!

من قید اوردم گفتم (بعضی ها) این که بعضی ها ادبیاتشون خوب نیست متوجه نیستن باید تفکیک کنن به من ربطی نداره
بحثو عوض نکنین
ببین خودت میدونی من رگبار کلمه ام ! بحثو عوض هم بکنی تا خود فردا هم ادامه میدم..

بعضی ها ؟ بعضی ها نداره.. شما به بعضی ها حساسی برو پی ویش بگو .. یبار دیگه ام بتون گفتم تو گ.ا تیکه نندازین ! شما هدفت از بعضی ها همون یه نفره
ولی گ.ا رو چندین نفر میبینن و میخونن ! و شما ک هدفت یه نفره میگی ک اون یه نفر بخونه
ولی چند نفر اون افکار غیر زیبا و سیاه شما رو میبینن و راغب میشن به انجام دادنش !

شما مشکلی داری برو پی ویش بگو این 10 بار ! نیاین گ.ا تیکه بندازین

برو از همون بعضی ها بپرس بگو کی بی احترامی کردم با تاریخ و زمان دقیق بگه بت :V

اره بسیار خوبه ! چی زیباتر ؟ چی قشنگ تر از اینکه واسه حرفا قشنگ , دوست داشتن , علاقه , محبت کردن به همدیگه .. واسه حرفا قشنگ همدیگه ارزش قاعل باشیم؟
ولی من وقتی تفکر سیاهی مث این موضوع ببینم که بزار طرف تو حسرت باشه شدید برخورد میکنم ! چرا ؟ چون تو خودت این افکار رو داری , ی پسر و دختر ساده ک هیچی نمیدونن جذب افکار تو میشن و تو زاده فکر خوتو تحویل میدی !

من واسه کسی نصیحت میکنم که ارزشش رو داشته باشه..
ن اینک مقصر رابطه همون 1 نفر باشه !
کاش طرز فکرا عوض بشه !
 سپاس شده توسط girl of chaos ، saba 3 ، Dead Silence ، امیر‌حسین
(01-06-2018، 9:38)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2018، 9:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی!

بحثو عوض نکنین
ببین خودت میدونی من رگبار کلمه ام ! بحثو عوض هم بکنی تا خود فردا هم ادامه میدم..

بعضی ها ؟ بعضی ها نداره.. شما به بعضی ها حساسی برو پی ویش بگو .. یبار دیگه ام بتون گفتم تو گ.ا تیکه نندازین ! شما هدفت از بعضی ها همون یه نفره
ولی گ.ا رو چندین نفر میبینن و میخونن ! و شما ک هدفت یه نفره میگی ک اون یه نفر بخونه
ولی چند نفر اون افکار غیر زیبا و سیاه شما رو میبینن و راغب میشن به انجام دادنش !

شما مشکلی داری برو پی ویش بگو این 10 بار ! نیاین گ.ا تیکه بندازین

برو از همون بعضی ها بپرس بگو کی بی احترامی کردم با تاریخ و زمان دقیق بگه بت :V

اره بسیار خوبه ! چی زیباتر ؟ چی قشنگ تر از اینکه واسه حرفا قشنگ , دوست داشتن , علاقه , محبت کردن به همدیگه .. واسه حرفا قشنگ همدیگه ارزش قاعل باشیم؟
ولی من وقتی تفکر سیاهی مث این موضوع ببینم که بزار طرف تو حسرت باشه شدید برخورد میکنم ! چرا ؟ چون تو خودت این افکار رو داری , ی پسر و دختر ساده ک هیچی نمیدونن جذب افکار تو میشن و تو زاده فکر خوتو تحویل میدی !

من واسه کسی نصیحت میکنم که ارزشش رو داشته باشه..
ن اینک مقصر رابطه همون 1 نفر باشه !
کاش طرز فکرا عوض بشه !
اوکی
من و طرز فکرم هردو غلطیم
شماها خوبین و پاکین و عشق واقعی دارین
عشق و علاقه خیلی خوبه خیلیییییی ...من اینو هیچ وقت رد نمیکنم....

از اولشم میدونستم هنوز سر اون موضوع قانع نشدی..بهتم حق میدم
آگهی
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ÆMÆշЇÑζ

من هیچ وقت تگ کردنم مثه آدم نشد :|
بیا عاشقای رپ پاسخ جدید بده :v
چرا مهم نمی کنی موضوع رو ؟:|
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
من نگفتم شما غلطی
گفتم طرز فکرتون غیر زیبا و سیاهه ! و اینو ترویج ندین و ادامه ندین ! جز این گفتم؟؟!

واقعا نمیدونم چی بگم.. عین این بچه ها 14/15 ساله اره تو خوبی و فلان .. به قول همون طرف گاهی وقتا ادم فک میکنه دهه هشتادی و 15/16 سالت باشه به جا 18 !

من واقع بین و منطقیم.. دوطرف رو دیدم و بعد قضاوت کردم..
به هرحال .. مهم نیس مال گذشته هاس

فقط دیگ این تفکر رو ترویج و ادامه ندین , حداقل اینجا نه !

به جا این حرفا بچه ها رو تشویق به چیزایی ک گفتم بکنیم.. دوس داشتن , مهربون بودن.. با هم ساختن .. طنز و شوخی های دوستانه..
ن حسرت درست کردن واسه بقیه !
 سپاس شده توسط girl of chaos ، Dead Silence ، امیر‌حسین
(01-06-2018، 9:51)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا نمیدونم چی بگم.. عین این بچه ها 14/15 ساله اره تو خوبی و فلان .. به قول همون طرف گاهی وقتا ادم فک میکنه دهه هشتادی و 15/16 سالت باشه به جا 18 !
به دهه هشتادیا توهین نکن :| 2mo5
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، sama00
(01-06-2018، 9:45)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ÆMÆշЇÑζ

من هیچ وقت تگ کردنم مثه آدم نشد :|
بیا عاشقای رپ پاسخ جدید بده :v
چرا مهم نمی کنی موضوع رو ؟:|

بیا هیعت خونمون بت یاد میدم :V

ببین یه @ میزاری بعد اسم منو سمت چپش بدون فاصله میزاری
به همین راحتی , حالا اسما سخت رو باید بیای هیعت پوستر ها امام رو نشونت دادم اونم بت میگم D:

باشه :>
اعع .. مهمش کنم ؟ Telegh_26

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان