امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۳

(03-06-2018، 15:52)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه رویا باهام حرف نزن به شوهرتم بگو با جفتتون قهرمcry2cry girl

اول باید یه کتک بخوری بعد قهر کنی
ابجی من میره سراغ سیگار ؟؟؟
آگهی
(03-06-2018، 15:49)▪ Victor ▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:46)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:44)▪ Victor ▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:43)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:41)▪ Victor ▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری عاجی؟
راستش با وجود تو عاااااااااالی2915

ای جان (:
اینجوری نگو پروو میشمااا :|
(:
مهم نی  Blush

*_*
اون زهرای قبلی بود نمیگفت مهم نی :|
یه صفحه فحش تایپ می کرد :/
مگه اینکه جَو نویسندگی گرفته باشی
لـــعـــنتی میدونی دلم چقدر برات تنگه!!!
میدونی دلم به اون روذ خوشه که همو میبینیم...
میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

Telegh_44
 سپاس شده توسط ▪ Victor ▪
(03-06-2018، 15:53)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:52)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابجی چی شد یهوووو..؟؟ 45

ماحسودیم دیگه نه؟
زودتر برین پ.خ چش نخورینp336
شوهرتم که پیامارو میخونع به روی خودش نمیاره crying
 سپاس شده توسط royayebarfi
(03-06-2018، 15:50)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:48)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که برید سراغ سیگار و مشروب عاره ؟؟؟؟

خوبه یه بار ادم امتحان کنه..امتحان کردین...؟؟
من یه بار در معرض امتحان قرارگرفتم ولی نخوردم..اه Bb2

I am angry
(03-06-2018، 15:54)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:51)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هستی روژانی؟!

روژانی اسمه ؟

روژان اسمه وقتی بخوای با احساس طرفو صدا کنی میگی روژانی :|
Even when i spend the whole day with you, I miss you the second you leave.
(03-06-2018، 15:54)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:51)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هستی روژانی؟!

روژانی اسمه ؟
منظورم روژان هست!
 سپاس شده توسط ▪ Victor ▪ ، royayebarfi
آگهی
(03-06-2018، 15:54)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:49)▪ Victor ▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:46)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:44)▪ Victor ▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:43)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستش با وجود تو عاااااااااالی2915

ای جان (:
اینجوری نگو پروو میشمااا :|
(:
مهم نی  Blush

*_*
اون زهرای قبلی بود نمیگفت مهم نی :|
یه صفحه فحش تایپ می کرد :/
مگه اینکه جَو نویسندگی گرفته باشی
لـــعـــنتی میدونی دلم چقدر برات تنگه!!!
میدونی دلم به اون روذ خوشه که همو میبینیم...
میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

Telegh_44

یه چیزی بهت بگم باور میکنی؟
Even when i spend the whole day with you, I miss you the second you leave.
(03-06-2018، 15:54)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول باید یه کتک بخوری بعد قهر کنی
ابجی من میره سراغ سیگار ؟؟؟
نه واسه اولین بار
مقصرم تو و رویایین crying
(03-06-2018، 15:53)▪ Victor ▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هستی روژانی؟!

آره رفیق هستم.
مرسی دادا!
 سپاس شده توسط royayebarfi ، ▪ Victor ▪
(03-06-2018، 15:55)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:50)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2018، 15:48)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I am angry
I am sorry

(03-06-2018، 15:55)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I am angry
I am sorry

من دیگه حرف نمیزنم ...شما راحت شین از دستم. Bf2
R♥

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان