امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(20-03-2019، 11:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا اگه روز زن یا دختر بود اینجا رو به توپ میبستین
ولی روز مرده انگار نه انگار :|  
به قول سوریلند اسیر شدیم به قران..   Bd1

صدانمیاد497
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
آگهی
(20-03-2019، 11:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قول سوریلند اسیر شدیم به قران.. Bd1

خخخ
آقا کوروش روزہ مرد واستون مبارک باشہ انشاا... 120تا از این روز مردھا ببینی!
ولی اگہ تولد خودت بود چیکار میکری؟ :|
مثلا امروز تولدمہ ھاااا!
یادش بخیر قبلنا یچیزی
بنام قلب توی سینم میکوبید
@a®¥a
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، ÆMÆշЇÑζ
(20-03-2019، 11:32)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قول سوریلند اسیر شدیم به قران..   Bd1

خخخ
مثلا امروز تولدمہ ھاااا!

تولدت مبارک D:
عیدتم پیشاپیش مبارک Heart
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ¤غریبہ آشنا¤
(20-03-2019، 11:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدانمیاد497
بی تر ادب Telegh_49
خدا شاهده پیغمبرم در جریانه امثال من و خیلیا دگ تو 7/8 سالگی رفتن سر کار و تو این 10/11 سال تجربه کسب و کردن و سختی کشیدن و مرد شدن Bd1
باید به ماهم تبریک بگن ):
الان مثلا مهارت من تو فروش مجموعه مون یا دست های امثال ما که مثل بقیه های بچه های همسنمون نرم و صاف نیست اینا همه باید لحاظ شه دگ ._.

ظلمیه که به حق ما پسرا و مردا تو این مملکت شد -__-

(20-03-2019، 11:32)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ
مثلا امروز تولدمہ ھاااا!
چراغ اول رو این دوست عزیزمون روشن کرد *_* مرسی دریاجان
بیا یاد بگیر شقایق نصف توعه

اعع تولدته؟  تولدت هپی مپی کلی ارزو های خوب ایشالا 120سال با افتخار زندگی کنی
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، ¤غریبہ آشنا¤
(20-03-2019، 11:38)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2019، 11:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدانمیاد497
بی تر ادب Telegh_49
خدا شاهده پیغمبرم در جریانه امثال من و خیلیا دگ تو 7/8 سالگی رفتن سر کار و تو این 10/11 سال تجربه کسب و کردن و سختی کشیدن و مرد شدن Bd1
الان مثلا مهارت من تو فروش مجموعه مون یا دست های امثال ما که مثل بقیه های بچه های همسنمون نرم و صاف نیست اینا همه باید لحاظ شه دگ ._.

ظلمیه که به حق ما پسرا و مردا تو این مملت شد -__-
درهرصورت صدا نمیاد497

بله بله درجریان تلاش بی وقفه شما درجهت بهبودکیفیت معیشت هستم:|
انقدر کار نکن یه خورده زندگی کن ://(چه جمله ای:// پشم تمام مشاورای دنیا ریخت:| )

خو باشع بااینکه صدا نمیاد ولی روزت مبارک پدر^_^
سال خوبی هم داشته باشی^___^
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(20-03-2019، 11:47)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2019، 11:38)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدانمیاد497
بی تر ادب Telegh_49

درهرصورت صدا نمیاد497

انقدر کار نکن یه خورده زندگی کن ://(چه جمله ای://  پشم تمام مشاورای دنیا ریخت:| )

گوشاتو ی مسواک بزن فرزندم -_-

بعله بعله .__. ایام عید روز جمعه همه وقت 8صبح تا 9/10 شب یا شرکت پدر یا برادر گرام..  واقعا ما قشر سخت کوش جامعه هستیم :>
حقیقتا پشما منم ریخت :|| باشه حتما زندگی میکنم مرسی از نصیحتت :/

مرسی ^^
همچنین , سال پرباری داشته باشین

و ایشالا تو این یکی دوسال اینده پدربزرگ هم بشیم 29
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
(20-03-2019، 12:01)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2019، 11:47)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدانمیاد497
بی تر ادب Telegh_49

درهرصورت صدا نمیاد497

انقدر کار نکن یه خورده زندگی کن ://(چه جمله ای://  پشم تمام مشاورای دنیا ریخت:| )

گوشاتو ی مسواک بزن فرزندم -_-

بعله بعله .__. ایام عید روز جمعه همه وقت 8صبح تا 9/10 شب یا شرکت پدر یا برادر گرام..  واقعا ما قشر سخت کوش جامعه هستیم :>
حقیقتا پشما منم ریخت :|| باشه حتما زندگی میکنم مرسی از نصیحتت :/

مرسی ^^
همچنین , سال پرباری داشته باشین

و ایشالا تو این یکی دوسال اینده پدربزرگ هم بشیم 29

نه گوشامو جارو میکنم:||

خسته نباشی مردکار *.*

خواهش..نصیحتام همیشه سازنده هس:>

ولی جدی انقدر درگیر کار نشو ده سال دیگه وقتی به الانت فک میکنی افسوس میخوری .کار کن اما انقدر درگیرش نشو که بعد ها افسوس بخوری چرا تفریح نکردی...مواظب پشمات بااین حرفام باشه:|
مرسی((:

زوده Telegh_01
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(20-03-2019، 12:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشی مردکار *.*

ولی جدی انقدر درگیر کار نشو ده سال دیگه وقتی به الانت فک میکنی افسوس میخوری .کار کن اما انقدر درگیرش نشو که بعد ها افسوس بخوری چرا تفریح نکردی...مواظب پشمات بااین حرفام باشه:|
مرسی((:

زوده Telegh_01
جفتش دوتاس فرقی نمیکنه فقط انجام بده :|

مرسی *_* به قول مادرم اگه الان یه خواهر داشتم اون به هممون تبریک میگفت به عنوان دختر خوانواده ._.

اره :/ یاد اون کلیپه افتادم دلفینه نوشابه رو با نی میخورد :>

میفهمم چی میگی , ولی من ترجیح میدم تا وقتی بدنم جوونه و ظرفیت تحمل فشار و کار بالا رو داره ازش استفاده کنم تا موقعی که همسن بابای من و تو بشم و اون وقت سخت کار کنم..
الان تعریف از خود نباشه از همسن های خودم به مراتب جلو ترم .. و اینکه اندازه یه مرد 50/60 ساله تجربه بازار رو دارم , البته تو این راه خیلی هم سختی کشیدم , به یه مشت گرگ بازار ارتباط بر قرار کردن و با انواع و اقسام مشتری ها سر و کله زدن..
موافقم بات اتفاقا امروز با یکی از بچه های فلش داریم میریم بیرون یه تفریحی بکنیم :>
اره حواسم بود بش :|

نه دگ قبل از اینک با ترشی های خونتون یکی بشی ما بابابزرگ شیم دگ :^
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
روز مردی که با هزارتا چیز مخلوط شده و هیشکی به فکرش نیس به چه دردی میخوره مقایسه کن با 10-15 تا روز زنی که امسال بود.. خخخ روز پسر هم که نداریم.. کلا در حق زن های همیشه مظلوم ظلم میشه لامصب.. تعداد روز زن کمه یکم... روز مرد رو وقتی میفهمی تو بازار قدم بزنی قیمت مرغ و گوشت و میوه و آجیل رو ببین اونوقت تازه روز مرد رو میتونی بفهمی :|
A psychopath bibliophile
(20-03-2019، 12:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2019، 12:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشی مردکار *.*

مرسی((:

زوده Telegh_01
جفتش دوتاس فرقی نمیکنه فقط انجام بده :|

مرسی *_* به قول مادرم اگه الان یه خواهر داشتم اون به هممون تبریک میگفت به عنوان دختر خوانواده ._.

اره :/ یاد اون کلیپه افتادم دلفینه نوشابه رو با نی میخورد :>

میفهمم چی میگی , ولی من ترجیح میدم تا وقتی بدنم جوونه و ظرفیت تحمل فشار و کار بالا رو داره ازش استفاده کنم تا موقعی که همسن بابای من و تو بشم و اون وقت سخت کار کنم..
الان تعریف از خود نباشه از همسن های خودم به مراتب جلو ترم .. و اینکه اندازه یه مرد 50/60 ساله تجربه بازار رو دارم , البته تو این راه خیلی هم سختی کشیدم , به یه مشت گرگ بازار ارتباط بر قرار کردن و با انواع و اقسام مشتری ها سر و کله زدن..
موافقم بات اتفاقا امروز با یکی از بچه های فلش داریم میریم بیرون یه تفریحی بکنیم :>
اره حواسم بود بش :|

نه دگ قبل از اینک با ترشی های خونتون یکی بشی ما بابابزرگ شیم دگ :^

چش چشD:
خواهش*_*
عاع اچکال نداره ):

دلفین دوست داریاD:

اره ولی خب ادم یه بار ۱۸ سالش میشه یه بار ۲۰ سالش میشه هر دوره ای یه خوشی هایی داره ادم نباید خودشو محروم کنه:>

عاع خوشبگذرهD:  شیطنت نکنی پدر ها^__-

فردا صبح حرکت میکنی به دیارتون:>

نه پدر‌._.
۵،۶سال دیگه بابای نوه تو پیدا میکنم یه ۲،۳سال بعدش نوه تو میدم بغلت:>
پس ۹سال صبر کن D:
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان