امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(20-04-2019، 21:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 21:30)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون باو چ متواضع

جون تو کلات:>
تواضعی نیست واقعیتهD:

اکانت اصلیت همینه؟
آگهی
(20-04-2019، 21:32)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 21:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 21:30)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون باو چ متواضع

جون تو کلات:>
تواضعی نیست واقعیتهD:

اکانت اصلیت همینه؟

یس
هه  ممبر جدیدو
هو ممبر قدیمو:|
(20-04-2019، 21:26)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 21:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 21:20)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی تو انجمن فقیرتون منم Big Grin هیچی ندارم

جیب خالی دارن پز عالی Sleepy

(20-04-2019، 21:23)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 21:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 21:20)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یذره از هوش منو داشتین الان داشتین پول پارو میکردین هه ای عم ژن خوب Sleepy

ژن خوبا هوش ندارن شانس دارن و پدر ژن خوب Sleepy

انچه همهه خوبان دارن ماهمرو ی جا داریم Sleepy

شما یه جا ندارین یه جا بهتون فضایل رو دادن Sleepy

سرتا سر ایهام Cool

(20-04-2019، 21:25)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 21:24)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از قدیمیا کیا میان

خودم و دو سه نفر دیگه

اسمت از اول همین بوده؟
 من ی خونه خوبه یادمه اسمش شیدا بود اسمشو عوض کرد نمیشناسمش دیگه مدیر بود

ن
من میشناسمت تقریبا شما نمیشناسیتم
شقایق دوباره جان میگیرد Telegh_01
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
(20-04-2019، 19:46)شھرام .-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرطور ميخاي فکر کن اما
هلنا اگه بخاي بزني زيره حرفتو نياي بجان دريا دو روز ديگ که اومدم تبريز ميام خونتون
مثل بالشت ميزنمت بغلم ميارمت ببينم کيه که جلومو بگيره اما اونوقت يه کاري ميکنم از زنده بودنت پشيمون بشي پس بهتره روي حرفت وايستي

اره اونم پدر مادر و بزرگتر نداره تو وایستی اینجا تهدیدش کنی ! 

من نه میشناسمت نه هیچی اما حق نداری بخاطر کسی که پات نمونده با یه دختر اینطوری برخورد کنی ! فکر کردی کی هستی ؟؟

که هرچند اگه حرفات ذره ای حقیقت داشت نمیومدی تو فلشخور مانور بدی ؛ رو در رو جدی صحبت میکردی ! 

هیچکس عاشق پول و قیافه نمیشه .. من طرفم مثل تو باشه و یکذره شخصیت و شعور برخورد با یه دختر رو نداشته باشه تف هم حرومش نمیکنم !!

پس جمع کن بابا خدایِ ادعا ! دو روزه مزخرفاتت رو میخونم هیچی نمیگم اما دیگه نمیشد (((:
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(20-04-2019، 22:01)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقایق دوباره جان میگیرد Telegh_01

مگه مرده بودم14

(20-04-2019، 22:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 19:46)شھرام .-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرطور ميخاي فکر کن اما
هلنا اگه بخاي بزني زيره حرفتو نياي بجان دريا دو روز ديگ که اومدم تبريز ميام خونتون
مثل بالشت ميزنمت بغلم ميارمت ببينم کيه که جلومو بگيره اما اونوقت يه کاري ميکنم از زنده بودنت پشيمون بشي پس بهتره روي حرفت وايستي

اره اونم پدر مادر و بزرگتر نداره تو وایستی اینجا تهدیدش کنی ! 

من نه میشناسمت نه هیچی اما حق نداری بخاطر کسی که پات نمونده با یه دختر اینطوری برخورد کنی ! فکر کردی کی هسته ؟؟

که هرچند اگه حرفات ذره ای حقیقت داشت نمیومدی تو فلشخور مانور بدی ؛ رو در رو جدی صحبت میکردی ! 

هیچکس عاشق پول و قیافه نمیشه .. من طرفم مثل تو باشه و یکذره شخصیت و شعور برخورد با یه دختر رو نداشته باشه تف هم حرومش نمیکنم !!

پس جمع کن بابا خدایِ ادعا ! دو روزه مزخرفاتت رو میخونم هیچی نمیگم اما دیگه نمیشد (((:

همش فرمالیتس(((:
 سپاس شده توسط Faust ، Mr.Ramin
(20-04-2019، 22:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش فرمالیتس(((:

چیشد آخرش من متوجه نشدم چون حرفهاش ناراحتم کرد بقیه رو نخوندم ؟
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(20-04-2019، 22:13)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 22:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش فرمالیتس(((:

چیشد آخرش من متوجه نشدم چون حرفهاش ناراحتم کرد بقیه رو نخوندم ؟
منو یاد این رمان ابکی و عشقی انداخت((:
هیچی اجی همه بلا و زرنگ و این چیزا(:

یه خورده منو یاد میس سالی میندازه که با یه اکانت به اسم شادی با خودش چت میکرد یادتع؟Telegh_02
 سپاس شده توسط Faust ، امیر‌حسین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان