امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

(17-09-2020، 20:13)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:10)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:08)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:04)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشین
رشتم طراحی دوخت

زنده باشید ، همچنین.
طراحی دوخت همون طراحی لباسه که میگن؟
من زیاد سردر نمیارم ، میگم شاید فرق داشته باشه

شما میگی راحت باش.بعد خودتون رسمی حرف میزنین...Bg6
ن فرق زیادی نداره

شرمنده انقدر اینطوری حرف میزنم با بقیه عادت کردم یادم میره.

یه لباس دومادی برای من طراحی کن پس :v

دشمنتون شرمنده(:
لباس دومادی یا لباس عروسی؟25r3025r3025r30
ای ب چشم.چ مدلی دوس دارن؟پف دار یا بی پف؟25r3025r30
 سپاس شده توسط Raha- ، *Aɴѕel*
آگهی
(17-09-2020، 20:11)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:09)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری تو:^

عالی‌ام ، شکر خدا.
شما چطوری؟

شکر
منم خوبم شکر

اکانت جدید مبارک((:
یادم رفت اسمشو پژمان بزنم
کاش زودتر میگفتی
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł
اصن از اول
فاطمه نه سهون..
آناهید نه رمیر...
ستین نه جیمین...
ملیکا نه بیلی..
ممد نه شرک...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel* ، لــــــــــⓘلی
(17-09-2020، 20:15)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دشمنتون شرمنده(:

دومادییی
کت شلوار

(17-09-2020، 20:14)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:41)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:37)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌

چطوری سیروان؟
چقدر آروم شدی ! ((:
شما Undecided

ممنون خوبم

@Faust
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(17-09-2020، 20:14)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:12)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"|ʙɪʟʟɪᴇ|"
حلالت نمیکنم

به پرهام میگم با تانکش زیرت بگیره

میخای برات یه کافی بیارم///=؟
سزای کسی که به مرد بودن بی تی اسیای من شک داشته باشه جز مرگ نیست
gun
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(17-09-2020، 20:16)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومادییی
کت شلوار

من خودم با دستای خودم براتون می دوزم*.*
 سپاس شده توسط Raha-
آگهی
(17-09-2020، 20:16)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:15)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دشمنتون شرمنده(:

دومادییی
کت شلوار

بله چشمTelegh_00
میدوزمش.کجا بفرستم؟
 سپاس شده توسط Raha-
(17-09-2020، 20:18)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومادییی
کت شلوار

مگه بلدی ؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(17-09-2020، 20:18)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:18)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومادییی
کت شلوار

مگه بلدی ؟

با نمد ارع
ولی نگار نباشید
سریع یاد میگیرم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Raha-

دشمنتون شرمنده(:

دومادییی
کت شلوار

(17-09-2020، 20:14)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:41)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:37)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌

چطوری سیروان؟
چقدر آروم شدی ! ((:
شما Undecided

ممنون خوبم

@Faust
چاکر رها خانوم خوبی

راستی مبارک باشه Heart Big Grin

مارو هم دعوت نکردی Sad
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Raha-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان