امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

(19-09-2020، 18:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 18:17)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 17:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 17:01)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 16:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگل بودن عکسا؟/=
شانس زیبای تو هرچی میگردم کانالا پیدا نمیشه سابسکرایبشم نکردم/=

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.youtube.com/c/AETopMusics
پیداش کردم بیه Cool

بله ممنون :/
میسی  D:

خواهش دیدم گفتم نشون تو ام بدم
البته فک کنم فتوشاپ بود...
خواهش خواهش
بیا یوتیوب کلا همه ویدیو ها 90 درصدشون تو صفحه اصلی یوتیوب از اکسو و بی تی اسع

چون ویدئوهای مربوط به کی‌پاپ رو لایک کردی، کامنت دادی و دنبال کردی اونارو میاره.

تو صفحه اصلیش که میرم اونطوره
من خیلیارو لایک نکردم و اصلا کانالشونو ندیدم(یوتیوبرای فارسی زبان)ولی برام میارتشون

نه فاطمه همه جا همینه!الان من که فالورام همه ماکانین و همه پستایی که لایک می کنم درباره ماکانه خب تو ویترین اینستا همه پستا مربوط به ماکانه(:
 سپاس شده توسط م‍حمّد
آگهی
(19-09-2020، 18:19)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 18:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 18:17)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 17:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 17:01)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میسی  D:

خواهش خواهش

چون ویدئوهای مربوط به کی‌پاپ رو لایک کردی، کامنت دادی و دنبال کردی اونارو میاره.

من خیلیارو لایک نکردم و اصلا کانالشونو ندیدم(یوتیوبرای فارسی زبان)ولی برام میارتشون

نه فاطمه همه جا همینه!الان من که فالورام همه ماکانین و همه پستایی که لایک می کنم درباره ماکانه خب تو ویترین اینستا همه پستا مربوط به ماکانه(:

یوتیوب فرق میکنه/=
من کلا کمپانیای دخترارو ساب نمیکنم نگاشونم نمیکنم ولی برام بالا میاره حالا دیگه نمیدونم Huh
شاید حق با شما باشه شاید با من
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222

(19-09-2020، 16:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگل بودن عکسا؟/=
شانس زیبای تو هرچی میگردم کانالا پیدا نمیشه سابسکرایبشم نکردم/=

https://www.youtube.com/c/AETopMusics
پیداش کردم بیه Cool

میسی D:

خواهش خواهش

اصل کارکردش اینطوریه. ولی بعضی از اوقات از کانالای دیگم میاره که باهاشون اشناشی
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(19-09-2020، 18:23)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میسی D:

خواهش خواهش

اصل کارکردش اینطوریه. ولی بعضی از اوقات از کانالای دیگم میاره که باهاشون اشناشی

عاها مرسی
@mahsa_a

همسترD:
 سپاس شده توسط mahsa_a
Angel

گفتم اینو بفرستم منم یه چیزی گفته باشم Smile
عاشق کسی نباش که بتونی باهاش زندگی کنی
عاشق کسی باش که بدون اون نتونی زندگی کنی Heart
آگهی
@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"

تا با این اک فیکم بزا اینم بگم :>
کلاغا خبر رسوندن ک چی شده D: بچها زیاد سوال میپرسیدن تو خصوصی ک قضیه چیه و اینا ، وگرنه جون خودم که میخوام دنیاش نباشه حوصله تایپ کردن هم نداشتم :|

ناموصا همون اول اولشم بت گفتم از قضیه ای که بین تو و غزل افتاده خبر ندارم و الانم همینو میگم . اون موقعم ک دعوا افتادید و ب من میگفتید پیاماتونو واسه همدیگه بفرستم و بماند که چقدر هم سعی داشتم شما دوتا رو آشتی بدم که می بینم بی نتیجه بوده و خودمم درگیر این ماجرای چرت شدم !
آشکارا بگم شاید باور کنی ، من با تو یا غزل "هیچ" مشکلی ندارم . هرگز هم به تو نگفتم هرزه و حتی یادمه اون موقع ک اینو نسبت دادی ب خودت زدم تو دهنت و گفتم در مورد رفیق من درست صحبت کن !

داستان بین تو و غزل هم برمیگرده به خودتون چون وقتی پرسیدم هیچ کدوم جوابی ندادید و منم تو مسئله ای که نمیدونم دخالتی نمی کنم .
اما در مورد قضیه سهند ،
خداوکیل من تو این یه ماه کمتر از پنج ساعت آنلاین بودم وقت اضافی ندارم بزارم پای رابطه ی خودم چ برسه به رابطه ی دوستم و رلش ! حتی یادم نمیاد آخرین بار کی با سهندت هم کلام شدم !
+ اونقدری دورم ریخته که اگه بخام وارد رابطه ای هم بشم نرم سراغ مالِ دیگرون !
فکر میکردم شخصیتم شناخته شده باشه حداقل برای ادمی ک حس میکردم نسبت به بقیه نزدیکی بیشتری بهم داره اما تو خط بطلان کشیدی رو تموم افکارم و من چقدر راحت میتونم حس کنم این نتیجه رو که آدما بدجور از چشم افتادنی ان !

واقعا فکر نمیکردم تو مدت نسبتا کوتاهی آدما اینقدرر راحت عوض بشن و چه راحت دارم حس می کنم صدای خورد شدن اون عواطف انسانیو ، البته دیگه چیزی نمونده بود اما همون یه ذره خورده شیشه هم میتونه قلب یک انسان رو به درد بیاره ..
خواهر و رفیق و عشقم و عزیزم هایی که در نبودت با قضاوتی اشتباه خط بزنه رو دیدگاهت نسبت به من و تبدیل بشه به آشغال و ... ((((: و چقدر تاسف برانگیزه !

امیدوارم در مقابل من شرمنده تر از اینی که هستی نشی ، وجدانم بابت این قضیه راحته چون اطمینان دارم اونی که با یه سوء تفاهم و فکرای دخترونه ، قضاوت بیجاش رو جار زده و باعث ناراحتی یه ادم بی گناه شده من نیستم !
+ دعوات با غزل رو هم خودت حلش کن چون فکر میکنم پیوی من جایی نداره برا یه سری افکار چرت !

در نهایت ،
خوش باشی رفیق قدیمی (;
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، امیر539 ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
هیییییی

مجازیی با ادما چیکار میکنه بین دو نفر چه جدایی میندازع Sad
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848
(19-09-2020، 18:37)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@" mahsa_a"

همسترD:

جان جان :v
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
@ʀօʍɨʀ
رمیر رمیر رمییر یه چیزی ازت میخوام
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان